Benzema: nie mogę doczekać się, by zagrać w niedzielę

Karim Benzema
PressFocus Na zdjęciu: Karim Benzema

W środę Karim Benzema po raz pierwszy od trzech tygodni trenował wraz z resztą drużyny Realu Madryt na boisku. Francuz wyleczył już uraz i jak stwierdził w rozmowie z klubową telewizją, “Nie może doczekać się gry w niedzielnym meczu”.

  • Karim Benzema spędził trzy ostatnie tygodnie na leczeniu urazu
  • Francuz wrócił już do treningów z drużyną
  • 34-latek udzielił wywiadu klubowej telewizji, w którym wyraził gotowość gry w niedzielę

Benzema głodny gry po 3-tygodniowym rozbracie z futbolem

Już trzy tygodnie upłynęły od czasu, kiedy Karim Benzema po raz ostatni trenował z resztą drużyny. Gwiazda Realu Madryt doznała urazu w meczu Ligi Mistrzów z Celtikiem Glasgow i z tego powodu opuściła trzy ostatnie mecze. Królewscy poradzili sobie jednak bardzo dobrze bez 34-latka, wygrywając wszystkie spotkania. 

W rozmowie z klubowymi mediami Francuz wyraził radość z powodu wyleczenia urazu. Napastnik nie może się już doczekać powrotu na boisko. Bardzo prawdopodobne, że nastąpi on już w najbliższym meczu La Liga, w którym Los Blancos zmierzą się z Osasuną Pampeluną

– Czuję się dobrze. Jestem szczęśliwy, że wróciłem do drużyny. Trochę minęło i miałem czas, by odbyć pretemporadę. Czuję się bardzo dobrze, komfortowo. Nie mogę się doczekać, by zagrać w niedzielę – stwierdził Benzema.

– Jak oceniam mecze drużyny beze mnie? Bardzo dobrze, perfekcyjnie! Widziałem, że koledzy mieli komplet zwycięstw, strzelali gole i pokazywali charakter. Mamy wielką drużynę, a nawet można powiedzieć, że mamy dwa zespoły. Nie ma różnicy między tymi, którzy zaczynają mecze i tymi, którzy wchodzą i też robią różnicę – dodał.

Zobacz: Toni Kroos zostanie w Realu Madryt na dłużej

Komentarze