Florentino Perez chce odstawić weteranów?

Po kolejnej stracie punktowej przez Real Madryt Florentino Perez odbył długą rozmowę z Carlo Ancelottim. Prezes Królewskich chce, aby trener coraz częściej sadzał na ławce rezerwowych Lukę Modricia i Toniego Kroosa.

Florentino Perez
fot. PressFocus Na zdjęciu: Florentino Perez
  • Real Madryt przedłużył serię bez zwycięstwa do trzech kolejnych meczów
  • Po bezbramkowym remisie z Betisem Florentino Perez odbył długa rozmowę z Carlo Ancelottim
  • Prezes Królewskich chce odstawić weteranów od wyjściowego składu

Perez naciska na Ancelottiego?

Real Madryt w niedzielę zanotował kolejną wpadkę i przedłużył serię bez zwycięstwa do trzech kolejnych spotkań. Po bezbramkowym remisie z Betisem strata punktowa do FC Barcelony wzrosła do dziewięciu punktów. Trudno spodziewać się, aby Królewscy zdołali jeszcze dogonić Dumę Katalonii i sięgnąć po mistrzostwo Hiszpanii.

Po niedzielnym meczu sfrustrowany Florentino Perez odbył w szatni długą rozmowę z Carlo Ancelottim, a jej tematem było głównie ustalanie wyjściowej jedenastki. Prezes mistrza Hiszpanii domaga się, aby w pierwszej jedenastce częściej pojawiali się Marco Asensio i Dani Ceballos. Chce on także stopniowego odstawienia Toniego Kroosa i Luki Modricia.

Najprawdopodobniej zbiega się to z prowadzonymi rozmowami w sprawie przyszłości całej czwórki, której po sezonie wygasają kontrakty. Media już wcześniej donosiły, że priorytetem dla Realu Madryt jest przedłużenie umów z Asensio i Ceballosem, a dopiero później decyzja w sprawie obu weteranów.

Zobacz również:

Real Madryt wreszcie uwolni się od Edena Hazarda?
Eden Hazard

Hazard wyfrunie z Madrytu? Eden Hazard stał się dla Realu Madryt sporym problemem. Jego kosztowny transfer okazał się potężną wtopą, a po kolejnych niepowodzeniach Królewscy stracili już nadzieję, że Belg jeszcze kiedykolwiek będzie istotnym elementem zespołu. Mistrzowie Hiszpanii od pewnego czasu dążą do rozstania z była gwiazdą Premier League. Nie jest o to łatwo, bowiem

Czytaj dalej…

Komentarze