Real Madryt wreszcie uwolni się od Edena Hazarda?

Eden Hazard nie ma już przyszłości w Realu Madryt. Jego kontrakt obowiązuje do połowy 2024 roku, ale do rozstania może dojść wcześniej. Fabrizio Romano informuje, że w najbliższych tygodniach dojdzie między stronami do kluczowych rozmów.

Eden Hazard
fot. PressFocus Na zdjęciu: Eden Hazard
  • Po licznych niepowodzeniach Real Madryt nie chce już Edena Hazarda
  • Kontrakt belgijskiego skrzydłowego obowiązuje do połowy 2024 roku
  • W przypadku dobrej oferty, do rozstania dojdzie już tego lata

Hazard wyfrunie z Madrytu?

Eden Hazard stał się dla Realu Madryt sporym problemem. Jego kosztowny transfer okazał się potężną wtopą, a po kolejnych niepowodzeniach Królewscy stracili już nadzieję, że Belg jeszcze kiedykolwiek będzie istotnym elementem zespołu.

Mistrzowie Hiszpanii od pewnego czasu dążą do rozstania z była gwiazdą Premier League. Nie jest o to łatwo, bowiem nie generuje on zbyt dużego zainteresowania. Kontrakt Hazarda obowiązuje do połowy 2024 roku, ale władze klubu mają nadzieję, że uda się zakończyć współpracę już tego lata.

Hazard nieustannie mierzy się z problemami zdrowotnymi, a po raz ostatni w barwach Królewskich zagrał we wrześniu. Fabrizio Romano informuje, że w najbliższych tygodniach dojdzie do rozmów między stronami, których tematem będą możliwe rozwiązania. Uważa się, że Belg zgodzi się opuścić Madryt, jeśli tylko pojawi się ciekawa oferta.

Zobacz również:

Trener Borussii Dortmund chwali pomocnika. “To nasz lider”
Jude Bellingham

Jude Bellingham największą bronią Borussii Dortmund Borussia Dortmund znajduje się w dobrej sytuacji przed rewanżowym meczem w Lidze Mistrzów z Chelsea. Wicelider niemieckiej Bundesligi wygrał w Dortmundzie 1:0, dzięki czemu do starcia na Stamford Bridge przystąpi z zaliczką. Jednym z najlepszych zawodników Borussii w tym sezonie jest Jude Bellingham. Kibice mocno liczą, że Anglik stanie

Czytaj dalej…

Komentarze