Real Madryt przegrał u siebie z Levante!

Zinedine Zidane
PressFocus Na zdjęciu: Zinedine Zidane

SD Eibar nie sprawiło niespodzianki w La Lidze i przegrało na swoim terenie z Sevillą FC (0:2). Real Madryt uległ u siebie w słabym stylu z Levante (1:2), grając w osłabieniu od 9. minuty. W trzecim sobotnim starciu 21. kolejki Valencia w pokonanym polu pozostawił Elche, wygrywając skromnie 1:0. Na zakończenie dnia Villareal zremisowało u siebie z Realem Sociedad 1:1.

Trzecia wygrana z rzędu i awans na trzecie miejsce

Sevilla FC sprostała roli faworyta i pokonała SD Eibar 2:0 (1:0). Bramki dla przyjezdnych zdobyli Lucas Ocampos (z rzutu karnego) i Joan Jordan.

Pełna relacja z meczu >

Blamaż Realu Madryt

Królewscy przegrali u siebie z Levante. Od 9. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Edera Militao, ale wyszli na prowadzenie po golu Marco Asenso. Grający w przewadze goście odwrócili jednak wynik i po golach Jose Moralesa i Rogera Martiego zdobyli zasłużone trzy punkty.

Nietoperze z cennym triumfem

Valencia pokonała Elche skromnie 1:0 w trzecim sobotnim spotkaniu 21. kolejki Primera Division. Do wygranej piłkarzy Nietoperzy poprowadził Daniel Wass, który w pierwszej połowie wykorzystał podanie Goncalo Guedesa.

Villarreal na remis z Baskami

Villarreal zremisował 1:1 w meczu 21. kolejki Primera Division z Realem Sociedad. Gospodarze zaliczyli udany start w spotkaniu, ale finisz należało do gości.