Skandaliczne przyśpiewki w kierunku Masona Greenwooda. Osasuna nie uniknie kary

Mason Greenwood w niedzielę wrócił po dłuższym czasie na boisko i zanotował debiut w barwach Getafe. Nie został jednak mile przywitany przez kibiców Osasuny obecnych na stadionie. Ci wykrzykiwali w jego stronę skandaliczne hasła. Dziennikarze The Athletic przekazali, że klub z Pampeluny zostanie ukarany.

Mason Greenwood
Imago/Cesar Cebolla Na zdjęciu: Mason Greenwood
  • W niedzielę Mason Greenwood zadebiutował w barwach Getafe w meczu z Osasuną
  • Kibice klubu z Pampeluny nie przywitali Anglika zbyt ciepło. Pod jego adresem wykrzykiwali skandaliczne hasła
  • Media nie mają wątpliwości, że Osasuna zostanie ukarana za zachowanie kibiców podczas meczu z Getafe

Fatalne zachowanie kibiców Osasuny z meczu z Getafe

Po wielu miesiącach zawieszenia i braku gry Mason Greenwood wrócił wreszcie na boisko. Latem Anglik przeniósł się z Manchesteru United do Getafe. W niedzielę zaliczył debiut w barwach drużyny spod Madrytu w meczu 5. kolejki La Liga z Osasuną. Gospodarze wygrali 3:2. 

Kamery podczas spotkania zarejestrowały skandaliczne przyśpiewki i okrzyki, które pod adresem Greenwooda kierowali kibice Osasuny. “Greenwood, umieraj” – brzmiały wykrzykiwane hasła. 

Dziennikarz The Athletic, Guillermo Rai poinformował, że klub z Pampeluny nie uniknie kary ze strony władz La Liga. Sytuację skomentował trener Osasuny, Jagoba Arrasate.

Śpiewy “jeb** Osasunę” były złe, podobnie jak złe były pieśni przeciwko Greenwoodowi. To bardzo dobry zawodnik. Ale jeśli mówimy o pieśniach, powinniśmy mówić o wszystkich, a nie tylko o niektórych – stwierdził trener.

U nas również: Lewandowski doceniony przez zagraniczne media. “Znacznie bardziej pewny siebie”

Komentarze