De Jong spełnia w Barcelonie swoje marzenia

Frenkie De Jong przyznał w jednym z wywiadów, że możliwość rywalizowania w barwach Barcelony przeciwko Realowi Madryt było jego marzeniem z dzieciństwa. W niedzielę Katalończycy podejmą Królewskich na Camp Nou. Początek meczu o godzinie 21:00.

Frenkie de Jong
PressFocus Na zdjęciu: Frenkie de Jong
  • De Jong zabrał głos przed niedzielnym El Clasico
  • Holender przyznał, że spełnia dziecięce marzenia
  • Początek meczu w niedzielę o 21:00

Nadchodzi kolejne El Clasico w tym sezonie

Pojedynek Barcelony z Realem Madryt może mieć kluczowe znaczenie dla losów walki o mistrzowski tytuł w tym sezonie La Liga. Obie ekipy znajdują się na szczycie tabeli. Przed tym spotkaniem głos zabrał Frenkie De Jong.

– Myślę, że El Clasico jest najważniejszym meczem dla fanów Barcelony, a także dla wszystkich graczy. Często może odgrywać decydującą rolę w walce o tytuł – przyznał pomocnik Dumy Katalonii.

– To uczucie, które jest bardzo trudne do wyjaśnienia, ale odkąd byłem dzieckiem, zawsze marzyłem o grze dla Barcy w El Clssico. To sprawia, że jestem bardzo szczęśliwy i naprawdę nie mogę się tego doczekać – dodał.

Barcelona ma obecnie dziewięć punktów przewagi nad Realem. Ewentualna wygrana w niedzielnym meczu znacznie przybliży ją do mistrzowskiego tytułu.

Zobacz również: Zaskakujące słowa Javiera Tebasa. Prezes La Liga broni FC Barcelony?

Komentarze