Ancelotti bierze na siebie odpowiedzialność. “To moja wina”

Real Madryt przegrał 1:3 z Atletico Madryt w derbach stolicy Hiszpanii. Carlo Ancelotti, który tego wieczoru postawił na eksperymentalny skład, winę za tę porażkę wziął na siebie.

Carlo Ancelotti
Obserwuj nas w
IMAGO / Jose Breton Na zdjęciu: Carlo Ancelotti
  • Atletico Madryt wygrało 3:1 z Realem Madryt w hicie 6. kolejki La Liga
  • Carlo Ancelotti tego wieczoru na ławce rezerwowych posadził Aureliena Tchouameniego
  • Włoski szkoleniowiec winę za porażkę w derbach stolicy wziął na siebie

“Biorę na siebie odpowiedzialność za tę porażkę”

Real Madryt niespodziewanie przegrał 1:3 z Atletico Madryt w spotkaniu 6. kolejki La Liga. Carlo Ancelotti w derbach stolicy Hiszpanii wystawił eksperymentalną jedenastkę, zostawiając na ławce rezerwowych będącego w dobrej formie Aureliena Tchouameniego i przesuwając Jude’a Bellinghama na atak. Włoski trener przyznał, że porażka z odwiecznym rywalem to jego wina.

Atletico Madryt zdobyło trzy podobne gole, szybko strzeliło dwie bramki i wszystko stało się trudne. Nie byliśmy dobrze ustawieni w polu karnym. Naszym problemem nie był atak, a obrona. Nie zmienię systemu. Ten mecz pomoże nam naprawić pewne rzeczy – powiedział Carlo Ancelotti.

Wygraliśmy sześć z siedmiu spotkań w tym sezonie i w każdym z nich trafialiśmy do siatki. Dzisiaj jednak byliśmy gorsi zarówno w ataku, jak i defensywie. Atletico Madryt było po prostu lepsze. Biorę na siebie odpowiedzialność za tę porażkę. To moja wina – dodał trener Realu Madryt.

Komentarze