Barcelona nie zachwyciła Dembele najnowszą ofertą

Ousmane Dembele
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ousmane Dembele

Ousmane Dembele według najnowszych doniesień medialnych w kolejnej kampanii nie będzie bronił barw FC Barcelony. Dziennikarz Santi Ovalle przekazał w mediach społecznościowych, że 25-latek nie przystał na ostatnią ofertę Katalończyków, co może przesądzać o przyszłości zawodnika.

  • Nie milkną spekulacje na temat przyszłości Ousmane Dembele
  • Nowe wieści na temat piłkarza przekazał dziennikarz Santi Ovalle
  • Wszystko wskazuje na to, że los Francuza jest przesądzony

Przesądzony los Dembele?

Ousmane Dembele ma umowę ważną z FC Barceloną do końca czerwca 2022 roku. Zawodnik ostatnio otrzymał propozycję związaną z przedłużeniem umowy, ale nie znalazła ona uznania w oczach Francuza.

“Dembela żegna się Barceloną. Źródła z jego otoczenia zapewniają, że jeśli najnowsza propozycja jest tą, którą mają na stole, nie przedłuży umowy. Barca wychodzi z założenia, że nie złoży nowej oferty. Dembele jest otwarty na różne rozwiązania. Zapewnia, że przed nikim nie zamyka drzwi” – napisał dziennikarz Santi Ovalle na Twitterze.

Tymczasem ciekawe wieści przekazał żurnalista Xavi Miguel, sugerując, że aktualny trener Katalończyków już od trzech tygodni opracowuje plany okresu przygotowawczego, nie widząc w zespole skrzydłowego reprezentacji Francji. Wydaje się zatem, że losy piłkarza są przesądzone.

Dembele w ostatniej kampanii wystąpił w 32 meczach, notując w nich dwa trafienia i 13 asyst. Tymczasem nowy sezon La Liga wystartuje 12 sierpnia. Z kolei w czwartek 23 czerwca odbędzie się losowanie terminarza rozgrywek.

Czytaj więcej: Alba: Barcelona powinna częściej korzystać z La Masii

Komentarze