Asensio zdecydował w sprawie przyszłości. Co na to Real?

Według Fabrizio Romano Marco Asensio chciałby zostać w Realu Madryt na kolejny sezon. Jak donosi włoski dziennikarz obecnie nie ma jeszcze porozumienia między stronami, ale rozmowy na temat przyszłości Hiszpana będą kontynuowane.

Marco Asensio
Obserwuj nas w
IMAGO / Cesar Ceblla Na zdjęciu: Marco Asensio
  • Kontrakt Asensio z Realem wygasa po sezonie
  • Napastnik chce jednak przedłużyć umowę z Królewskimi
  • Według Romano rozmowy będą kontynuowane w najbliższym czasie

Asensio zostanie w Realu na kolejny sezon?

Asensio gra w Realu Madryt od 2015 roku, ale jego obecny kontrakt wygasa wraz z końcem czerwca i wciąż nie wiadomo, jak potoczą się jego dalsze losy. Napastnik w zespole Królewskich rozegrał blisko 300 gier, a na swoim koncie ma 61 goli i 32 asysty.

Według Fabrizio Romano priorytetem Marco Asensio zawsze było przedłużenie kontraktu i pozostanie w Realu Madryt. – Rozmowy w sprawie nowej umowy postępują, jeszcze się nie zakończyły, ale rozmowy będą kontynuowane – dodaje dziennikarz.

Natomiast wiele włoskich i angielskich klubów obserwuje jego sytuację i chętnie podpisałoby z nim kontrakt, gdyby został wolnym zawodnikiem. Mówi się między innymi o Milanie, a także Aston Villi, choć na przestrzeni ostatnich miesięcy pojawiły się również spekulacje na temat ewentualnego transferu do Romy czy Newcastle United.

Zobacz również: Xavi wytypuje piłkarzy, którzy latem opuszczą FC Barcelonę

Komentarze