Obrońca nie rusza się z FC Barcelony, chce osiągnąć sukces na Camp Nou

Media ostatnio spekulowały, że FC Barcelona z powodu problemów finansowych może spróbować spieniężyć kartę zawodniczą Andreasa Christensena. Tymczasem środkowy obrońca nie ma zamiaru zmieniać klubu, bo chce odnieść sukces z Barcą.

Andreas Christensen
PressFocus Na zdjęciu: Andreas Christensen
  • Andreas Christensen jest szczęśliwy na Camp Nou i chce odnosić sukcesy z FC Barceloną
  • W przestrzeni publicznej pojawiły się plotki o chęci sprzedaży stopera przez Barcę
  • Blaugrana ma problemy finansowe, a na Duńczyku mogłaby sporo zarobić

Christensen dobrze czuje się w Katalonii, transfer nie wchodzi w grę

Otoczenie Andreasa Christensena miało przekazać, że piłkarz myśli tylko i wyłącznie o odnoszeniu sukcesów w barwach FC Barcelony i podczas najbliższego letniego okienka transferowego nie będzie słuchał ofert od innych klubów – donosi “Relevo”

To odpowiedź na ostatnio pojawiające się plotki na temat przyszłości środkowego obrońcy. Według niektórych źródeł, Duma Katalonii miała rozważać sprzedaż swojego zawodnika, na którym mogłaby zarobić duże pieniądze. Przypomnijmy, że Blaugrana zmaga się z problemami finansowymi.

Sprowadzenie 63-krotnego reprezentanta Danii okazało się strzałem w dziesiątkę – stoper przyszedł za darmo z Chelsea i z miejsca stał się kluczową postacią ekipy Xaviego.

Andreas Christensen w 25 spotkaniach aktualnego sezonu zanotował 1 asystę. Umowa defensora z FC Barceloną wygasa dopiero 30 czerwca 2026 roku.

Komentarze