Agent Bale’a enigmatycznie o jego przyszłości

Gareth Bale
Pressfocus Na zdjęciu: Gareth Bale

Gareth Bale w tym sezonie rozegrał zaledwie trzy spotkania w barwach Realu Madryt. 30 czerwca Walijczykowi kończy się kontrakt z Królewskimi i wydaje się, że klub ze stolicy Hiszpanii nie będzie chciał go przedłużać. Ziarno niepewności w tym temacie zasiał jednak agent Bale`a, Jonathan Barnett.

  • Gareth Bale w tym sezonie wystąpił w zaledwie trzech meczach Realu Madryt
  • Kontrakt Walijczyka kończy się 30 czerwca 2022
  • Agent Bale`a dość niejednoznacznie wypowiedział się jednak na temat przyszłości swojego klienta w stolicy Hiszpanii

Kontuzje za kontuzją Bale`a

Gareth Bale w tym sezonie wystąpił w zaledwie trzech meczach Realu Madryt. Ostatni raz na murawie pojawił się w sierpniu, później leczył kontuzję kostki. Gdy tylko wyzdrowiał, poleciał na zgrupowanie reprezentacji Walii walczącej o udział w barażach do MŚ 2022, skąd…wróciłem z kolejnym urazem (tym razem łydki), którego doznał w rywalizacji z Białorusią.

Umowa 100-krotnego reprezentanta Smoków z Los Blancos kończy się 30 czerwca 2022 i raczej niewiele wskazuje na to, aby władze Realu były zainteresowane jego przedłużeniem. Ziarno niepewności w tym temacie zasiał jednak agent Bale`a, Jonathan Barnett.

Barnett wspiera swojego klienta

Będziemy czekać i zobaczymy co się wydarzy – powiedział Barnett w rozmowie z “Cardiff Express”. – Gareth naprawdę kocha Madryt, bardzo dobrze mu się tu mieszka z rodziną.

Barnett wypowiedział się również o urazie swojego klienta w czasie meczu reprezentacji Walii: – To było bardzo niefortunne, ale Bale musiał pomóc swojej drużynie narodowej w ważnym spotkaniu eliminacji MŚ. To mogło przytrafić się każdemu, ale niestety przydarzyło się jemu.

Przeczytaj również: Gareth Bale znienawidzony w Madrycie? Wulgarne okrzyki i atak na auto piłkarza [WIDEO]

Komentarze