Wiadomo, kto poprowadzi mecz Albania – Polska. Arbiter znany z pokazywanie kartek

UEFA wyznaczyła arbitra meczu Albania - Polska. Będzie nim Jose Maria Sanchez Martinez. 39-latek na co dzień prowadzi mecze w La Liga. Znany jest z częstego pokazywania kartek za dyskusję.

Jose Maria Sanchez Martinez
IMAGO / Revierfoto Na zdjęciu: Jose Maria Sanchez Martinez
  • Jose Maria Sanchez Martinez poprowadzi mecz Albania – Polska
  • 39-latek na co dzień prowadzi mecze w La Liga
  • Hiszpan znany jest z częstego pokazywania kartek za dyskusję

Hiszpański sędzia, a więc może być ciekawie

W czwartkowy wieczór reprezentacja Polski mierzyła się na Stadionie Narodowym z Wyspami Owczymi. Podopieczni Fernando Santosa bardzo długi czas mieli problem, aby wykreować sobie dogodną, stu procentową sytuację strzelecką. Właściwie w pierwszej połowie pomimo przewagi w posiadaniu piłki, groźniejszą sytuację stworzyli Farerzy. Niemniej ostatecznie udało się wygrać 2:0 po bramkach Roberta Lewandowskiego końcowej fazie meczu.

Teraz “Biało-Czerwonych” czeka rywalizacja w Albanii. W niedzielę o godzinie 20:45 nasza kadra rozegra być może kluczowy mecz tych eliminacji. Porażka bardzo utrudni walkę o awans na Euro 2024, z kolei zwycięstwo może zmazać kompromitację i stratę punktów z Mołdawii. Zanim jednak poznamy wynik tego starcia, to UEFA wyznaczyła arbitra tej rywalizacji. Będzie nim Jose Maria Sanchez Martinez. 39-latek na co dzień prowadzi mecze w La Liga. Znany jest z częstego pokazywania kartek za dyskusję.

Czytaj więcej: Znany dziennikarz grzmi ws. Santosa. “To jest absurd! Nie ma usprawiedliwienia”

Komentarze