Przed meczem Szwecja – Polska: pomocnik Biało-czerwonych z kontuzją

Piłkarze reprezentacji Polski
Piłkarze reprezentacji Polski fot. PressFocus

Reprezentacja Polski ma kłopot przed meczem ze Szwecją. Kontuzji doznał Jakub Moder, o czym na łamach jednego z portali społecznościowych poinformował dziennikarz Sport.pl Dawid Szymczak. Piłkarza Brighton czeka badanie rezonansem magnetycznym.

  • Sztab szkoleniowy Biało-czerwonych ma kolejne wyzwanie przed sobą
  • Kontuzji po spotkaniu z La Roja doznał Jakub Moder
  • Polski pomocnik to kolejny po Janie Bednarku zawodnik z kłopotami zdrowotnymi przed starciem ze Szwedami

Reprezentacja Polski z kolejnym kłopotem

Reprezentacja Polski wciąż ma szansę na wyjście z grupy i awans do 1/8 finału Mistrzostwo Europy. Pech nie opuszcza jednak selekcjoner Paulo Sousę. Już przed startem turnieju Portugalczyk dowiedział się, że nie może skorzystać z takich zawodników jak: Krystian Bielik, Jacek Góralski, czy Krzysztof Piątek.

Tuż przed startem Euro selekcjoner Biało-czerwonych musiał pogodzić się z tym, że kontuzja wyeliminowała z turnieju Arkadiusza Milika. W meczu ze Słowacją czerwoną kartkę ujrzał Grzegorz Krychowiak, który wypadł tym samym z meczu przeciwko Hiszpanii.

Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że urazu doznał Moder. Były piłkarz Lecha Poznań doznał kontuzji w trakcie sobotniej batalii przeciwko drużynie Luisa Enrique. Moder ma opuchnięte kolano, co sprawia, że jego występ przeciwko Skandynawom stoi pod dużym znakiem zapytania.

Trzeba wiedzieć, że nie tylko pomocnik reprezentacji Polski zmaga się z kłopotami zdrowotnymi po spotkaniu z Hiszpanią. To samo tyczy się również Jana Bednarka. W przypadku niedyspozycji defensora Southampton prawdopodobnie na środku obrony obok Kamila Glika zagra ktoś z dwójki Michał Helik-Kamil Piątkowski.

Środowe spotkanie Biało-czerwonych ze Szwecją odbędzie się w Sankt Petersburgu o godzinie 18:00.

Czytaj więcej: Szwecja – Polska: kiedy mecz Biało-czerwonych?

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 23. czerwca 2021 17:59.

Komentarze