Stadion Narodowy w Warszawie
Stadion Narodowy w Warszawie fot. ASInfo

Ostatnia szansa! Wygraj bilety na mecz Polska – Austria

Chciałbyś we wrześniu obejrzeć z trybun Stadionu Narodowego mecz reprezentacji Polski z Austrią? Legalny bukmacher STS przygotował specjalny konkurs dla użytkowników naszych serwisów, w których można wygrać wejściówki na mecz “Biało-czerwonych”.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Kto może wziąć udział w konkursie? Każdy kto w dniach 21 maja 2019 – 31 lipca 2019 założy konto na stronie STS wpisując podczas rejestracji w polu “kod promocyjny” kod GOAL.

Przejdź na stronę STS

Po rejestracji konta należy wpłacić swój pierwszy depozyt, a następnie postawić zakład SOLO lub AKO z konta depozytowego za minimum 50 zł z jak najwyższym kursem ogólnym. Jeżeli twój zakład okaże się trafiony to masz szansę zdobyć podwójne zaproszenie na wrześniowy mecz z Austrią.

Wygrywa aż 16 największych zakładów! To jednak nie wszystko, jeżeli twój kurs ogólny okaże się najwyższy spośród innych uczestników, otrzymasz podwójne zaproszenie GOLD VIP.

To jednak również nie wszystko. Wpisując kod GOAL w polu “kod promocyjny otrzymasz również darmowy zakład w wysokości 30 złotych. Akcja łączy również się z bonusem powitalnym 1000 zł. Więcej o ofercie STS znajdziesz w naszej recenzji legalnego bukmachera.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze