STS wypłaty, metody płatności

Jeśli chcesz rozpocząć grę na STS, wypłaty i wpłaty to temat, co do którego zdecydowanie warto się doszkolić. Sprawdź, jakie metody płatności udostępnia ten bukmacher – czy będą one wystarczające dla Twoich potrzeb i czy odpowiadają Ci oferowane warunki? Z góry zapowiadamy, że STS to jeden z najlepszych bukmacherów na rynku, więc raczej się nie zawiedziesz. Jednak również tego bukmachera obowiązuje polskie prawo, więc pod niektórymi względami musiał się dostosować i ograniczyć ofertę.

Zakład bez ryzyka 130 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie STSAplikacja mobilna STS
Bonus powitalny STSSTS freebet
Rejestracja w STSKod promocyjny STS
Wypłata w STSSTS zakłady na żywo
Esport w STSSporty wirtualne w STS

Wypłaty w STS

Żeby móc wypłacić kasę z serwisu, w większości przypadków najpierw trzeba trochę oczywiście wpłacić. Dlatego na początek szybko przejdziemy przez metody deponowania środków na STS.

STS wpłaty

STS to jeden z najlepszych bukmacherów pod względem metod wpłaty. Można by narzekać, że nie oferuje on na przykład możliwości deponowania środków PayPalem. I tak jest jednak możliwość korzystania z praktycznie wszystkich popularnych w Polsce metod, w tym Skrilla. Antyfani transakcji internetowych zawsze mogą wpłacić kasę w formie gotówkowej, w tym celu wystarczy odwiedzić lokal STS.

STS wpłatySTS metody płatnościProwizja bukmacheraKwota minimalnaCzas realizacji
Visa/MasterCardKarta kredytowa0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
BLIKSzybka płatność bankowa 0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
DotPaySzybki przelew oraz Paysafecard0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
PayUSzybki przelew oraz BLIK0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Skrille-wallet0 zł30 złNatychmiast
24h/7 dni
PayPale-wallet0 zł20 złNatychmiast
24h/7 dni
Netellere-wallet0 zł30 złNatychmiast
24h/7 dni
tpay.comPrzelew z rachunku gracza0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Lokale naziemne STSWpłata gotówki0 zł1 złWpłata gotówkowa w punkcie STS

Jak widzisz wszystkie metody wpłaty są na STS w pełni darmowe, bukmacher nie pobiera żadnej prowizji. Nie ma tutaj co prawda za co chwalić, bo takie podejście jest już normą na polskim rynku, ale i tak warto wspomnieć, że cała kasa, jaka zejdzie Ci z konta, pojawi się w serwisie i będzie dostępna do obstawiania!

Jak dokonać wpłaty na STS?

W tym celu wystarczy wcisnąć duży, pomarańczowy przycisk “Wpłata” w prawym górnym rogu. Jest on widoczny dopiero po zalogowaniu na konto. Zobaczysz wtedy listę dostępnych metod płatności wraz z ich charakterystyką – taką, jak przedstawiliśmy w tabeli powyżej. Wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada, a następnie podaj kwotę, którą chcesz zdeponować i kliknij “Wpłać”. I po wszystkim! Kasa zaraz powinna się pokazać na Twoim saldzie STS.

STS PayPal

Jako pierwszy bukmacher w Polsce, STS wprowadził płatność przez system PayPal. To kolejna, bezpieczna i szybka metoda płatności, która ułatwi Ci wpłacanie środków na Twoje konto gracza Oprócz zakładów bukmacherskich STS, tego typu płatności posiada również LV BET.

STS wypłaty

W STS zapłacisz kiedy chcesz – 24 godziny na dobę

Kwestia wypłat rysuje się niestety mniej różowo – tutaj wchodzi wątek polskiego prawa, o którym wspomnieliśmy we wstępie. W naszym kraju bukmacherzy mogą wypłacać kasę jedynie na konto bankowe. STS również musiał dostosować się do tego wymogu. Pieniądze mogą więc trafić tylko na konto bankowe, które jest założone na te same dane osobowe co Twoje konto STS.

Żeby trochę osłodzić swoim klientom ten stan rzeczy, bukmacher wprowadził usługę STSPay, dzięki której kasa jest wypłacana w nawet 15 minut siedem dni w tygodniu i przez całą dobę. Na tych preferencyjnych warunkach możesz wypłacać kasę, jeżeli masz konto w jednym z 12 największych banków w Polsce. Na liście instytucji objętych programem znajdują się:

 • mBank,
 • ING,
 • PKO Bank Polski,
 • Bank Millenium,
 • Santander,
 • Alior Bank,
 • Inteligo,
 • Orange Finanse,
 • T-Mobile Usługi Bankowe,
 • Get In Bank,
 • Noble Bank,
 • BNP Paribas.

Jeżeli korzystasz z innego banku, to możesz spodziewać się, że Twoja wypłata dotrze w 1 lub 2 dni robocze. Bukmacher zastrzega sobie oczywiście, że na czas trwania transakcji mogą mieć wpływ awarie czy przerwy dotyczące poszczególnych banków. Na co dzień możesz się jednak spodziewać, że kasa rzeczywiście będzie przychodzić z obiecaną prędkością.

Minimalna kwota wypłaty to złotówka, nie ma więc obaw, że jakaś kwota utknie Ci na koncie. Tutaj również STS nie pobiera oczywiście żadnej prowizji.

Jak wypłacić wygrane?

Wypłata jest na STS nawet łatwiejsza niż depozyt, w końcu, jak już wspomnieliśmy, tutaj nie ma aż takiego bogactwa w kwestii dostępnych metod… Cały proces można streścić w kilku punktach:

 1. Zaloguj się na swoje konto STS.
 2. Najedź na ikonę osoby w prawym górnym rogu.
 3. Wybierz opcję “Wypłata”.
 4. Sprawdź, czy podany jest prawidłowy numer konta, wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i potwierdź hasło STS.
 5. Kliknij przycisk “Wypłać”.

I tyle – teraz wystarczy poczekać. Jeśli masz konto w jednym z banków, które wymieniliśmy we wcześniejszej części artykułu, to wystarczy 15 minut! W przeciwnym wypadku STS deklaruje, że czas oczekiwania powinien potrwać około 1-2 dni.

Czy mogę wypłacić bonus?

Cóż, oczywiście, w końcu po to on jest – ale najpierw musisz spełnić określone warunki. Tutaj opisujemy zasady i wartości bonusu obowiązujące dla osób, które wpiszą podczas rejestracji nasz kod promocyjny “GOAL”. Oto one:

 • 100% do 300 zł za pierwszy depozyt: aby wypłacić środki bonusowe musisz dokonać trzykrotnego obrotu ich wartości po kursie co najmniej 1.91 i pamiętać, że liczą się tylko wygrane zakłady. STS z obrotu wyklucza również zakłady: Maxikombi, Zakład bezpieczny, kupony wypłacone w opcji Cash-out, Hit Dnia, kupony rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0 i kupony przegrane.
 • 100 zł ubezpieczenia pierwszego zakładu: jeśli przegrasz swój pierwszy zakład, otrzymasz zwrot postawionych pieniędzy do maksymalnie 100 zł.

Kiedy pieniądze z bonusu przejdą na saldo główne, będziesz mógł od razu je wypłacić. Instrukcja jest w tym przypadku identyczna jak przy każdej innej wypłacie. Kasa z bonusu rządzi się bowiem po obrocie takimi samymi prawami jak wpłacone przez Ciebie pieniądze.

Obsługa klienta na STS

Jeśli podczas wpłaty czy wypłaty pojawi się jakiś problem, z pewnością będziesz chciał mu zaradzić. Może Ci w tym pomóc obsługa klienta STS. Stoi ona na naprawdę wysokim poziomie, wśród polskich bukmacherów STS to pod tym względem prawdziwy lider. Kontakt z konsultantem jest możliwy 24/7, czyli niezależnie od dnia i godziny.

Do tego obsługa odbywa się w dowolnym z pięciu wybranych języków, pośród których znajduje się oczywiście polski. W przypadku problemów lub wątpliwości możesz zadać swoje pytania przez czat na żywo. Dostępny jest również formularz kontaktowy. Jeśli wyślesz wiadomość za jego pośrednictwem, otrzymasz odpowiedź na podany adres mailowy.

Zakład bez ryzyka 130 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Metody płatności w STS – FAQ

Jakie pytania pojawiają się w związku z metodami płatności dostępnymi w STS zakłady bukmacherskie?

Jakie metody płatności oferuje STS?

STS udostępnia wszystkie najpopularniejsze metody płatności, w tym karty płatnicze, przelew natychmiastowy, BLIK, PayU, dotpay, ale również Paysafecard, Skrill i Neteller.

Jak wypłacić pieniądze z STS?

Wypłata zlecamy za pośrednictwem konta gracza (zakładka “Wypłata”). Minimalna kwota wypłaty to 1 złoty.