REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminFreebet STS


Czy jest na STS freebet!? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy miłośnicy darmowych zakładów. Spieszymy więc z odpowiedzią: owszem na STS można obstawiać za darmo. W tym artykule wytłumaczymy, na czym polegają darmowe zakłady i czy naprawdę chodzi tutaj o darmową kasę.


Odbierz freebet w STS
Przejdziemy także konkretnie przez bonus powitalny STS, freebet również, i wytłumaczymy, jakie są warunki obrotu. Zaraz dowiesz się, jak wycisnąć jak najwięcej kasy z oferty powitalnej STS i jak obstawiać u tego bukmachera zupełnie za darmo.

STS freebet


Freebet, czyli darmowy zakład, to taki święty graal dla fanów obstawiania. Kto by nie chciał mieć szansy na pomnożenie pieniędzy, ale… tak bez ryzykowania własną kasą? Właśnie na tym polegają freebety! Całą ideę i ogólne zasady tego typu bonusów opiszemy w dalszej części artykułu, a teraz skupmy się na tym, ile kasy i na jakich zasadach możesz obstawić za darmo na STS. W końcu po to kliknąłeś w ten artykuł!

Na STS obowiązuje darmowy zakład powitalny w wysokości aż 30 zł! Tak dużo kasy dostaniesz wtedy, jeżeli wpiszesz podczas rejestracji nasz kod promocyjny “GOAL”. Lepiej o tym nie zapomnij, w artykule opisujemy takie warunki promocji, jakie obowiązują osoby, które wpiszą kod rejestracyjny. Bez niego nie tylko Twój freebet, ale także pozostałe elementy bonusu powitalnego mogą okazać się niższe albo w ogóle nie zostać Ci przyznane, na przykład ubezpieczenie pierwszego zakładu.

Czy na STS freebet jest za darmo?

STS freebet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Twój freebet STS to bonus bez depozytu, co oznacza, że nie musisz wpłacać żadnych pieniędzy, aby go otrzymać. Dzięki darmowemu zakładowi możesz wypróbować działanie serwisu jeszcze zanim zdeponujesz własne środki. To oznacza, że bez żadnego ryzyka sprawdzisz, czy podoba Ci się obstawianie w STS. Jeśli z jakiegoś względu strona nie będzie w Twoim guście, nie będziesz zobowiązany do żadnych płatności. (To by nas jednak zdziwiło, bo STS to najczęściej wybierany przez Polaków bukmacher!)

Również wypłata pieniędzy z freebetu STS jest w pełni darmowa - oczywiście jeżeli spełnisz warunek obrotu, o którym mowa będzie dalej. Mamy tu na myśli to, że kiedy kasa z bonusu pojawi się już na Twoim saldzie głównym, to będziesz bezwarunkowo mógł ją wypłacić. Nawet jeżeli nigdy nie wpłaciłeś na STS ani grosza swoich pieniędzy!

Jakie są zasady obstawiania za freebet STS?


Jedną z najfajniejszych cech freebetu STS jest to, że możesz go sobie podzielić na dowolną liczbę zakładów. Oczywiście wciąż musisz trzymać się minimalnej stawki, czyli 2 zł na jeden kupon, a więc maksymalna liczba zakładów, jaką możesz postawić za darmo za freebet to piętnaście kuponów po 2 zł.

Sęk jednak w tym, że do Ciebie należy wybór, czy postawić jeden zakład za trzy dychy, czy może jeden za 15 zł i trzy po 5 zł, czy 10 po 3 zł… I tak dalej, i tak dalej! Jeśli wygrasz swoje pierwsze zakłady, to pula oczywiście się powiększy i będziesz mógł dalej rozporządzać nią tak jak tylko chcesz. Ograniczenie minimalnej stawki w wysokości 2 zł obowiązuje zresztą na wszystkie zakłady w serwisie, a nie wyłącznie na oferowany przez STS freebet. Dlatego i tak dobrze, żebyś zaczął się przyzwyczajać do tego systemu.

STS bonus za rejestrację


Freebet od STS pewnie zaostrzył Ci apetyt. I dobrze, bo to tylko drobna część bonusów powitalnych, które ten bukmacher ma w ofercie. Dalej robi się tylko lepiej - czeka na Ciebie jeszcze spora kwota. Z naszym kodem promocyjnym “GOAL”, jeśli wliczyć freebet, który już opisaliśmy, łącznie możesz zgarnąć nawet 1280 zł. No to lecimy:
  • 100% do 1200 zł - tutaj mamy znany i lubiany bonus typu podwojenie depozytu. Właśnie ta część oferty powitalnej może być dla Ciebie najbardziej zyskowna. Aby z niej skorzystać, musisz jednak zdeponować własne pieniądze. Dostaniesz najwięcej, jeśli wpłacisz równo 1200 zł. Jeśli zdeponujesz mniej kasy, na przykład 200 zł, otrzymasz podwojenie tej kwoty - czyli dla tego przykładu będzie to właśnie 200 zł. Jeśli natomiast wpłacisz 1500 zł czy choćby i milion, bonusu dostaniesz maksymalnie 1200 zł.

    Aby wypłacić tę kasę, należy dokonać na niej trzykrotnego obrotu po kursie minimum 1.91. Liczą się tylko wygrane zakłady. Jest kilka ograniczeń, nie można na przykład obstawiać zakładów specjalnych, nie liczą się także kupony wypłacone przy użyciu funkcji cashout. Pełną listę wyjątków znajdziesz na stronie STS - koniecznie się z nimi zapoznaj, żeby potem nie rozczarować się po niezaliczonym kuponie! Plus jest taki, że możesz obstawiać zarówno single, jak i AKO. Również w kwestii rodzaju zakładów masz dowolność, liczą się i przedmeczowe, i na żywo, w dowolnej dyscyplinie sportowej lub esportowej.
  • Ubezpieczenie do 30 zł - inaczej zwane cashbackiem. Chodzi tutaj po prostu o ubezpieczenie Twojego pierwszego zakładu na kwotę do maksymalnie 30 zł. Obstawiasz jak zawsze i jeśli wygrasz, to normalnie otrzymujesz obiecaną kasę. Czary zaczynają się wtedy, kiedy przegrywasz swój pierwszy kupon. STS zwraca Ci wówczas całą kwotę, maksymalnie do 30 zł. Miłe uczucie, co? Gdyby tak zawsze można było bez ryzyka… Największy plus jest taki, że zwrot - choć ląduje na koncie bonusowym - przeniesie się na Twoje saldo główne po jednym tylko obrocie! Wymagany kurs jest jak zwykle na STS bardzo niski, to tylko 1.91. Wielu innych bukmacherów wymaga do swoich ubezpieczeń nawet aż sześciokrotnego obrotu, więc STS naprawdę robi pod tym względem dobre wrażenie.
  • Ubezpieczenie do 20 zł - ten cashback obowiązuje wyłącznie na STS Betgames, czyli nową ofertę kasynową bukmachera. Możesz tam obstawiać na trzy gry karciane z krupierkami, które na żywo rozkładają kolejne talie. Pewnie bardziej interesujesz się zakładami sportowymi, skoro jesteś na tej stronie, ale STS ma specjalną ofertę, którą stara się zachęcić graczy do wypróbowania Betgames. Twoje stawki z zakładów stawianych na gry karciane pierwszego dnia zabawy będą ubezpieczone na maksymalną kwotę 20 zł. Czemu by więc nie spróbować? Pamiętaj jednak, że aby otrzymać zwrot na saldo główne, będziesz musiał obrócić nim trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91


STS: Jak odebrać freebet?


Ta instrukcja jest praktycznie niepotrzebna, bo cały proces jest tak prosty! Aby odebrać freebet o wartości 30 zł, musisz po prostu założyć konto w serwisie STS, podając przy tym nasz kod promocyjny “GOAL” - no i tyle! Darmowy zakład zostanie Ci przyznany automatycznie.

Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się trochę więcej na temat rejestracji, oto kilka przydatnych faktów. Po pierwsze - pamiętaj, że aby grać u bukmachera, musisz być osobą pełnoletnią. Jeśli brakuje Ci jeszcze kilku lat, cóż, lepiej poczekaj! Próba założenia konta nie skończy się dobrze. Dlaczego?

Aby udanie się zarejestrować, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, w tym datę urodzenia. Jest to konieczny warunek do założenia konta i odebrania freebetu. Będziesz potrzebować zdjęcia dokumentu takiego jak dowód osobisty lub paszport. Należy wgrać plik ze zdjęciem do serwisu i poczekać, aż konsultant STS zweryfikuje jego prawdziwość. Nie martw się, to nie potrwa długo.

Pamiętaj też, aby koniecznie podać prawdziwe dane bez żadnych literówek. Jeśli chodzi o informacje typu imię i nazwisko, będą one porównywane do danych na dokumencie, więc każda literówka przedłuży ten proces, ponieważ dane nie będą się zgadzać. Natomiast w kwestii konta bankowego - pieniądze z serwisu są wypłacane wyłącznie na konto założone na Twoje zweryfikowane dane i zmiana raz podanego numeru trochę trwa. Dlatego dobrze od razu podać właściwe informacje i potem niczym się nie przejmować.

Jak wypłacić kasę za freebet STS?


Żeby wypłacić pieniądze z bonusu, musisz najpierw nim obrócić. Kiedy to zrobisz, kasa przejdzie z salda bonusowego na saldo główne. Wtedy będziesz mógł swobodnie nią rozporządzać - do Ciebie należy wybór, czy będziesz dalej za nią obstawiać, czy po prostu wypłacisz ją na konto bankowe.

Aby wypełnić warunek obrotu, należy trzykrotnie obstawić za całą kwotę freebetu. To oznacza 30 zł x 3, czyli 90 zł do obstawienia. Minimalny kurs obrotu to podobnie jak w przypadku innych promocji 1.91. Nie ma żadnych innych ograniczeń. Możesz obstawiać zarówno zakłady pojedyncze, jak i akumulowane, liczą się te na żywo, a także przedmeczowe.

STS darmowy zakład


Na czym ogólnie polegają darmowe zakłady i czy można je znaleźć także u innych bukmacherów? Już tłumaczymy. W większości przypadków gracz otrzymuje freebet o określonej wartości i musi postawić jeden kupon właśnie za tę kwotę. Na przykład na PZBuk można dostać freebet 50 zł (chociaż wymagany jest depozyt i postawienie zakładu) i cała ta kasa musi być zainwestowana w jeden kupon.

Dlatego ciągle wspominamy o tym, że STS naprawdę wyróżnia się na tle konkurencji. Zdecydowana większość bukmacherów nie pozwala tak swobodnie rozporządzać tak dużą kwotą - i to bez depozytu. Czapki z głów.

Jeśli będziesz szukać freebetów u innych bukmacherów, zwróć uwagę nie tylko na niezwykle ważny warunek obrotowy, ale także na warunki samego obstawiania. O co tu chodzi? Czego oni znowu chcą? Cóż, na STS możesz obstawiać swoje darmowe środki zupełnie dowolne, do Ciebie należy wybór: single czy AKO, ryzykownie czy bezpiecznie, piłka nożna czy krykiet.

U wielu bukmacherów zakłady za freebet są jednak ograniczone. Może być na przykład konieczność umieszczenia na kuponie co najmniej trzech wydarzeń albo skomponowania zakładu tak, aby kurs minimalny wyniósł 2.0. To wszystko stanowi oczywiście utrudnienie, bo nie pozwala w pełni niezależnie decydować o taktyce obstawiania. Dlatego tym lepiej wypada po raz kolejny freebet STS bez depozytu.

Co sądzisz o przedstawionej w artykule ofercie? Naszym zdaniem jest ona bardzo dobra, co widać chyba zresztą po naszych komplementach. Za główny minus uznajemy to, że STS uznaje przy warunku obrotu jedynie wygrane kupony. Nie zalicza on ani przegranych, ani wypłaconych przez cashout zakładów. Są na polskim rynku bukmacherzy, którzy podchodzą do tego elementu obrotu dużo swobodniej!

STS ma jednak jeden z najniższych wymaganych kursów, więc doskonale nadrabia opisaną powyżej wadę. Wielu innych buków każe obstawiać po kursie 2.00 albo nawet 2.20, co w znacznym stopniu utrudnia podejmowanie w miarę bezpiecznych decyzji i zmusza graczy do dużego ryzyka. Kurs wymagany 1.91 i tylko trzykrotny obrót oznaczają, że nawet początkujący gracz ma sporą szansę na to, aby przy odrobinie szczęścia udanie wypłacić kasę z freebetu. Będziemy trzymać kciuki, abyś bez problemu dokonał tego również Ty!


Graj w STS!