REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminJak założyć konto w STS?


Poszukujesz bukmachera, który spełni Twoje oczekiwania? Jeżeli tak, to dobrze trafiłeś. W tym artykule opowiemy Ci o tym jak wygląda u bukmachera STS rejestracja i na co powinieneś zwrócić uwagę zakładając u niego konto.


Zarejestruj się w STS!

Na STS rejestracja zajmuje dosłownie chwilę i nie powinna przysporzyć Ci jakichś większych problemów. Pamiętaj jednak, że zakłady sportowe to rozrywka tylko dla osób pełnoletnich. Tutaj nie ma miejsca na żadne przekręty. Wszyscy legalni bukmacherzy są zobligowani do przestrzegania prawa obowiązującego na terenie Polski i tożsamość każdego nowego gracza jest skrupulatnie sprawdzana. Przejdźmy jednak do sedna.
Od czego należy zacząć? Oczywiście najpierw musisz wejść na stronę bukmachera. Następnie:
 • Kliknij na żółty przycisk z napisem “Załóż konto”.
 • Wypełnij pierwszą część formularza. Będziesz w niej poproszony o podanie: adresu mailowego, ustalenie hasła i podanie numeru telefonu.
 • W wyznaczonym miejscu wpisz STS kod promocyjny.
 • Zaznacz wymagane zgody.
 • Przejdź dalej.
 • Podaj swoje imię i nazwisko oraz numer PESEL.
 • Poczekaj aż na podany przez Ciebie numer telefonu przyjdzie specjalny kod aktywujący Twoje konto.
 • Wpisz kod "GOAL" w odpowiednim miejscu.
 • Twoje konto tymczasowe jest już aktywne.


Cała procedura naprawdę zajmie Ci parę minut. Twoje konto jest już gotowe do użycia, ale tak jak pewnie zauważyłeś, napisaliśmy, że jest ono tymczasowe. Co to oznacza? Korzystanie z takiego konta ma pewne ograniczenia, np. nie masz możliwości wypłaty środków. Przyznasz chyba, że to dosyć kluczowa kwestia. Jednak możliwość tzw. szybkiej rejestracji na stronie bukmachera ma swoje zalety. Możesz odebrać swój bonus powitalny (o tym już za chwilę) oraz rozpocząć grę, praktycznie od razu. Jednak aby w pełni wykorzystać potencjał bukmachera, będziesz musiał dokończyć proces rejestracji.

STS rejestracja
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Aby uzyskać konto stałe, należy wejść w ustawienia swojego profilu. Klikając na przycisk “Dane osobowe”, możesz uzupełnić personalia, których wymaga operator. Przygotuj sobie od razu skan dowodu osobistego, ponieważ będziesz musiał go przesłać, aby bukmacher mógł zweryfikować Twoją tożsamość i potwierdzić pełnoletność.

Ile trwa weryfikacja?


Czyli masz już konto tymczasowe na STS. Ile trwa weryfikacja Twoich danych, abyś mógł dokończyć proces rejestracji i stał się posiadaczem konta stałego? Zwykle zajmuje to pracownikom bukmachera około 15 minut. Jednak w Internecie można spotkać opinie użytkowników, że w rzeczywistości jest to tylko kilka minut.
Jeśli weryfikacja Twojego konta została zakończona, zostaniesz o tym poinformowany w mailu.

Co daje mi konto stałe?


Jeżeli zdecydujesz się na poważnie dołączyć do STS i zacząć obstawiać u tego bukmachera, konto stałe będzie Ci niezbędne. Co zyskujesz dzięki niemu?
 • możliwość wypłaty środków
 • brak limitów jeśli chodzi o przyjmowanie zakładów (konto tymczasowe pozwala Ci zagrać za maksymalnie 5000 zł)


Logowanie w STS


Na STS logowanie to banalnie prosta czynność. Podczas zakładania konta u bukmachera, w pierwszym etapie rejestracji, ustalasz hasło, które potem będzie Ci służyło do logowania. Zawsze będziesz miał podaną pewną sugestię, ale my zdecydowanie radzimy takie hasło bardziej spersonalizować, wtedy z pewnością będzie Ci łatwiej je zapamiętać.

Aby zalogować się na stronie buka, wejdź na jego stronę, a następnie w prawym górnym rogu kliknij niebieski przycisk “Logowanie”. I to cała filozofia! Teraz możesz już rozpocząć swoją przygodę z STS.

STS bonus powitalny


Jak każdy szanujący się bukmacher, również i STS, przygotował dla każdego nowego gracza bonus powitalny. I to nie byle jaki! Jeżeli dokonasz wpłaty pierwszego depozytu, będziesz miał szansę zgarnąć aż 1200 zł! Jak to możliwe? To proste. Operator ma w ofercie na dzień dobry tzw. bonus 100% od pierwszego depozytu. Aby uzyskać maksymalną kwotę w tej promocji, Twoja wpłata powinna wynieść 1200 zł. Wtedy dostaniesz drugie tyle! Pamiętaj, że na STS rejestracja trwa tylko chwilę, a dzięki niej możesz skorzystać z tej super promocji!
To jednak nie koniec! STS ma dla Ciebie kolejną niespodziankę. Tym razem wystarczy, że założysz konto na jego stronie, a otrzymasz 25 zł! W tym przypadku, nie musisz nawet wpłacać depozytu, a Twoje konto zostanie zasilone. Jedyne czego wymaga od Ciebie bukmacher, to podanie kodu Pewne25 w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym. Szczegóły tej obydwu ofert znajdziesz na stronie bukmachera.

Przeczytaj więcej o bonusie w STS.

Metody płatności


Wiesz jak przebiega na STS logowanie oraz rejestracja. Teraz pora przyjrzeć się metodom płatności u tego buka. Jest to z pewnością kwestia, której powinieneś przyjrzeć się bliżej jeżeli myślisz o założeniu konta u tego bukmachera.

Przeczytaj więcej o metodach płatności w STS.

STS metody płatności
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


STS wpłaty


Na początku warto wspomnieć, że u bukmacherów działających na terenie naszego kraju, zawsze jest więcej opcji wpłat środków na konto, niż wypłat. Nie wynika to ze złej woli operatorów, ale ze specyfiki polskiego prawa oraz ustawy hazardowej z roku 2017. W tabelce poniżej przedstawimy Ci jakie możliwości przelania środków na konto udostępnia STS.

STS wpłatySTS metody płatnościProwizja bukmacheraKwota minimalnaCzas realizacji
Visa/MasterCardKarta kredytowa0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
DotPaySzybki przelew oraz Paysafecard0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
PayUSzybki przelew oraz BLIK0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Skrille-wallet0 zł20 złNatychmiast
24h/7 dni
Netellere-wallet0 zł10 złNatychmiast
24h/7 dni
tpay.comPrzelew z rachunku gracza0 zł1 złNatychmiast
24h/7 dni
Lokale naziemne STSWpłata gotówki0 zł1 złWpłata gotówkowa w punkcie STS


Tak jak widzisz opcji wpłat jest tutaj naprawdę sporo. Obsługiwanych jest tu aż 27 banków. Ich pełną listę znajdziesz na stronie bukmachera w zakładce płatności.

STS wypłaty


W tej sekcji nie jest już tak kolorowo, ponieważ bukmacher może wypłacić Ci środki tylko tradycyjnym przelewem. Jednak na pocieszenie powiemy Ci, że średnio taki transfer trwa tylko 15 minut, jeśli akurat masz konto w banku obsługiwanym przez STS. Jeżeli nie, czas ten może wydłużyć się do dwóch dni. I jeszcze jedno. Bukmacher realizuje wypłaty przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Trzeba szczerze przyznać, że na STS metody płatności prezentują się bardzo dobrze.

STS rejestracja - podsumowanie


Na sam koniec tej recenzji parę słów podsumowania. Jeżeli chcesz zacząć grać na STS, rejestracja będzie tym pierwszym krokiem, który musisz wykonać. U tego bukmachera powinno Ci to pójść jak z płatka, ponieważ proces zakładania konta, jest tu bardzo dobrze zorganizowany. Dodatkowo doceniamy możliwość tzw. szybkiej rejestracji, bez konieczności przesłania skanu dokumentu.

Oczywiście na naszą wysoką ocenę tego buka wpływa również jego pakiet powitalny. Bonus 1200 zł na start, to coś czego szuka każdy fan bukmacherki, a na STS oprócz tego dostaniesz dodatkowe 25 zł za sam fakt założenia konta. Nam bardzo podoba się taka forma promocji dla nowych użytkowników serwisu.


Załóż konto w STS!