Były kadrowicz mówi wprost. “Robert powiedział prawdę, która być może niektórych zabolała”

Mariusz Lewandowski porozmawiał z TVP Sport o ostatnich wydarzeniach w reprezentacji Polski. Były kadrowicz odniósł się m.in. do wywiadu Roberta Lewandowskiego, który wzbudził sporo kontrowersji.

Robert Lewandowski
IMAGO / Grzegorz Wajda / ZUMA Wire Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • W ostatnim czasie sporo się dzieje wokół reprezentacji Polski
  • Kadra czeka na nowego selekcjonera po zwolnieniu Fernando Santosa
  • Dużym echem odbił się także wywiad Roberta Lewandowskiego
  • Mariusz Lewandowski uważa, że kapitan miał rację

“Robert Lewandowski powiedział prawdę, która być może niektórych zabolała”

Reprezentacja Polski przeżywa burzliwy okres. Po fatalnych wynikach w eliminacjach do EURO 2024 z kadrą pożegnał się Fernando Santos. Wcześniej wiele emocji wzbudził wywiad Roberta Lewandowskiego dla Eleven Sports i serwisu Meczyki.pl, w którym napastnik stwierdził, że w drużynie brakuje charakterów.

Kapitana reprezentacji Polski spotkała spora krytyka za wypowiedziane słowa. Jednak w jego obronie staje był kadrowicz – Mariusz Lewandowski.

– Wiem, że przed wrześniowym zgrupowaniem było głośno o wywiadzie Roberta Lewandowskiego. Nie rozumiem jednak krytyki pod jego adresem. Robert powiedział prawdę, która być może niektórych zabolała – powiedział dla TVP Sport.

– Czy jednak nie tak wygląda rzeczywistość w kadrze? Zwróćmy uwagę na mecz z Wyspami Owczymi. To Robert znów wziął na siebie odpowiedzialność, wykorzystał rzut karny, a potem zdobył drugą bramkę. Nasi piłkarze w reprezentacji to cień zawodników, którymi są w meczach klubowych. “Lewy” miał rację, gdy mówił o braku brania odpowiedzialności – kontynuował.

Zobacz także: Lewandowski szybko zapomniał o meczu z Albanią? “To nie jest takie łatwe”

Komentarze