Złe wieści z Holandii, reprezentant Polski z kontuzją

Sebastian Szymański
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sebastian Szymański

Sebastian Szymański doznał kontuzji w trakcie niedzielnego spotkania ligowego, w którym Feyenoord Rotterdam mierzył się z FC Twente. Reprezentant Polski ma pauzować przez kilka tygodni.

  • Bardzo złe wieści przekazał Feyenoord Rotterdam w oficjalnym komunikacie
  • Kontuzji kolana w trakcie ostatniego meczu ligowego z Twente doznał Sebastian Szymański
  • Ofensywny pomocnik będzie wyłączony z gry przez kilka tygodni

Sebastian Szymański wypada z gry

Sebastian Szymański dołączył do Feyenoordu Rotterdam latem minionego roku. Reprezentant Polski zasilił szeregi holenderskiej ekipy na zasadzie wypożyczenia z Dynamo Moskwa za dwa miliony euro.

W tym sezonie Szymański wystąpił w 18 meczach ligowych. 23-latek zdobył w nich sześć bramek, a także zaliczył cztery asysty. Feyenoord co prawda tylko wypożyczył polskiego pomocnika, ale ma możliwość skorzystania z opcji wykupienia zawodnika.

W trakcie ostatniego spotkania ligowego Szymański doznał jednak kontuzji, która wyklucza go z gry na jakiś czas. Klub z De Kuip opublikował oficjalny komunikat na temat stanu zdrowia reprezentanta Polski.

“W najbliższym czasie Feyenoord nie będzie mógł korzystać z Sebastiana Szymańskiego. Ofensywny pomocnik będzie wyłączony z gry przez kilka tygodni z powodu kontuzji kolana” – brzmi wiadomość opublikowana na oficjalnej stronie internetowej holenderskiego klubu.

Feyenoord jest aktualnie liderem Eredivisie, legitymując się bilansem 42 punktów na koncie. Drużyna z Rotterdamu o dwa oczka wyprzedza AZ Alkmaar. Tymczasem w najbliższy weekend w hicie ligi holenderskiej Feyenoord zmierzy się z PSV. Mecz odbędzie się w niedzielę o 14:30.

Czytaj więcej: Czesław Michniewicz może zakotwiczyć w Szkocji, pojawił się chętny na byłego selekcjonera

Komentarze