Wypadek samochodowy byłego piłkarza Lazio. Przebywa na oddziale intensywnej terapii

Gianluca Di Marzio, włoski dziennikarz, poinformował na swojej stronie internetowej, że Sofian Kiyine miał poważny wypadek samochodowy. Były zawodnik Lazio przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii.

Sofian Kiyine
PressFocus Na zdjęciu: Sofian Kiyine
  • Sofian Kiyine miał wypadek samochodowy
  • Zawodnik przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii
  • Całe szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo

Sofian Kiyine wjechał w budynek sali gimnastycznej

Sofian Kiyine to obecnie zawodnik belgijskiego OH Leuven. Większość swojej kariery spędził we Włoszech. Jako 17-latek trafił do młodzieżowej drużyny Chievo Verony. Poźniej reprezentował barwy takich klubów jak: Lazio, Salernitana, czy też Venezia. W rozgrywkach Serie A rozegrał 56 spotkań. Zdobył jedną bramkę oraz zanotował jedną asystę.

Piłkarz w czwartek brał udział w wypadku samochodowym. Marokańczyk wjechał autem w salę gimnastyczną. Całe szczęście w tamtym czasie nie było żadnych osób w budynku. Sofian Kiyine został natychmiast przetransportowany do szpitala i przebywa obecnie na oddziale intensywnej terapii. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na stronie Gianluki Di Marzio możemy przeczytać oficjalny komunikat w sprawie wypadku zawodnika OH Leuven.

Sofian Kiyine został przewieziony do najbliższego szpitala, gdzie trwają dalsze badania. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na szczęście w wypadku nie brały udziału żadne inne pojazdy ani osoby. Klub czeka na wyjaśnienie dokładnych okoliczności tego incydentu, zanim zareaguje dalej. Życzymy Sofianowi szybkiego powrotu do zdrowia – czytamy na stronie Gianlucadimarzio.com

Sprawdź także: Amerykanin trafi do Interu? Zdobył nawet bramkę na mundialu

Komentarze