Obrońca Porto doznał kolejnej poważnej kontuzji. Dalsza kariera stoi pod znakiem zapytania

Ivan Marcano przed meczem w Lidze Mistrzów doznał poważnej kontuzji. Badania wykazały zerwanie więzadeł krzyżowych. 36-letni defensor Porto nabawił się po raz drugi tego urazu w przeciągu 3,5 roku. Na ten moment nie wiadomo i czy w ogóle wróci Hiszpan na boisko - donosi "Mundo Deportivo".

Ivan Marcano
IMAGO / Sportimage Na zdjęciu: Ivan Marcano
  • Ivan Marcano zerwał więzadło krzyżowe
  • Obrońca Porto nabawił się po raz drugi tego urazu w przeciągu 3,5 roku
  • Na ten moment nie wiadomo czy 36-latek kiedykolwiek wróci na boisko

Ivan Marcano ponownie zerwał więzadło krzyżowe

Portal “Mundo Deportivo” przekazał fatalne wiadomości dla kibiców Porto. Ivan Marcano po raz drugi w przeciągu 3,5 roku zerwał więzadło krzyżowe. Kariera 36-letniego defensora stoi pod dużym znakiem zapytania, bowiem z powodu ponownej kontuzji kolana może przejść na sportową emeryturę.

FC Porto już we wtorek o godzinie 21:00 zagra z Szachtarem Donieck w ramach pierwszej kolejki rozgrywek Ligi Mistrzów. Absencja Ivana Marcano będzie ogromnym ciosem dla portugalskiego klubu, bowiem od wielu sezonów stanowi o sile zespołu prowadzonego obecnie przez Sergio Conceicao.

Wychowanek Racingu Santander występuje w FC Porto od 2014 roku, z roczną przerwą na występy w Romie. W barwach “Smoków” rozegrał do tej pory aż 254 spotkania, w których zdobył 30 bramek oraz zanotował pięć asyst. 36-latek jest zobowiązany kontrakt z portugalskim klubem do 30 czerwca 2025 roku.

Sprawdź także: Porto nabawił się po raz drugi tego urazu w przeciągu 3,5 miesiąca

Komentarze