Dele Alli zaginął? Trener Besiktasu przekazał niepokojące wieści

Sytuacja Dele Alliego staje się niepokojąca. Besiktas zdecydował się odstawić od składu Anglika, który znajdował się w bardzo słabej formie. Trener drużyny – Senol Gunes przyznał, że klub nie wie, gdzie przebywa obecnie piłkarz.

Dele Alli
Pressfocus Na zdjęciu: Dele Alli
  • Dele Alli został odsunięty od składu Besiktasu
  • Angielski pomocnik rozczarowuje i resztę sezonu prawdopodobnie spędzi na trybunach
  • Trener Besiktasu przyznał, że klub nie wie, gdzie znajduje się zawodnik

Dele Alli zaginął? Niepokojące słowa trenera Besiktasu

Kariera Dele Alliego to równia pochyła w dół. Anglik od kilku lat nie jest w stanie zadomowić się w żadnym kubie, a jego wypożyczenie do Besiktasu okazało się kompletną klapą. Pomocnik wystąpił w 15 meczach, jednak głównie w roli rezerwowego.

Besiktas zdecydował się odstawić 26-latka od składu i niemal na pewno nie zdecyduje się go wykupić z Evertonu, którego pozostaje zawodnikiem, na mocy swojego kontraktu. Trener tureckiego zespołu przyznał, że Alli otrzymał kilka dni wolnego, jednak powinien już wrócić do klubu.

– Daliśmy Alliemu pozwolenie na małą przerwę, jednak wciąż jeszcze nie wrócił. Obecnie w Turcji spadły ulewne deszcze, zapewne dlatego nie pojawił się w klubie. Staramy się ustalić, gdzie obecnie przebywa – stwierdził trener Besiktasu. 

Wypowiedź trenera Czarnych Orłów cytuje Ekrem Konur. Ze słów szkoleniowca wynika, że Dele Alli jest obecnie poszukiwany przez władze Besiktasu.

Przeczytaj też: Besiktas nie chce byłej gwiazdy Tottenhamu. Anglik dalszą część sezonu spędzi na trybunach?

Komentarze