Michniewicz nie rozszyfrował Gerrarda, grał Krychowiak

Czesław Michniewicz zaliczył ciekawe doświadczenie w sobotnim spotkaniu ligi saudyjskiej. Jego Abha Club mierzyła się z Al-Ettifaq dowodzony przez Stevena Gerrarda. Finalnie górą w tym starciu górą była drużyna Anglika (3:1).

Czesław Michniewicz
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Czesław Michniewicz
  • Abha Club dowodzone przez Czesława Michniewicza przegrało w spotkaniu szóstej kolejki ligi saudyjskiej z Al-Ittifaq
  • Całe zawody w szeregach ekipy byłego selekcjonera reprezentacji Polski zaliczył Grzegorz Krychowiak
  • Jedno z trafień dla drużyny Stevena Gerrarda zaliczył Moussa Dembele, któremu asystował Jordan Henderson

Krychowiak na tarczy po pojedynkach z Hendersonem i Wijnaldumem

Czesław Michniewicz zdecydował się na kontynuowanie kariery trenerskiej na Bliskim Wschodzie. W sobotnim spotkaniu drużyna polskiego trenera na Prince Sułtan bin Abdulaziz Sports City Stadium przegrała z ekipą Stevena Gerrarda.

Abha Club przystępowała do potyczki po przegranym starciu z Al Taee Hail (0:1). Z kolei Al-Ittifaq miało zamiar odnieść kolejno zwycięstwo po pokonaniu Damak (3:1).

W drużynie Michniewicza od pierwszej minuty zagrał Grzegorz Krychowiak, który zaliczył całe zawody. Wynik meczu został otwarty dopiero po zmianie stron, gdy na listę strzelców wpisał się Moussa Dembele. Francuz wykorzystał podanie od Jordana Hendersona.

Tymczasem w kolejnych fragmentach rywalizacji bramki dla drużyny byłego piłkarza Liverpoolu strzelili Robin Quaison i Hamed Sl Ghamdi. Jedyne trafienie dla Abha zaliczył z rzutu karnego Toko Ekambi.

W następnej kolejce ekipa dowodzona przez byłego opiekuna Biało-czerwonych zmierzy się z Al-Wehdą. Team Gerrarda zagra natomiast z Al-Taee.

Czytaj więcej: Piekarski wprost o Michniewiczu. “Dziennikarze przesadzili. Zaszczuli go”

Komentarze