Man City rozbił Urawę. Drużyna Skorży bez szans

Manchester City pokonał Urawę Red Diamond 3:0 w półfinałowym meczu Klubowych Mistrzostw Świata. Obywatele totalnie zdominowali ekipę Macieja Skorży.

Maciej Skorża
IMAGO / AFLOSPORT Na zdjęciu: Maciej Skorża
  • Maciej Skorża był bezradny w starciu z Pepem Guardiolą
  • Manchester City rozbił Urawę Red Diamonds 3:0 w półfinale KMŚ
  • Obywatele zagrają w finale z Fluminense, a Urawa z Al Ahly w meczu o 3. miejsce

Urawa 0:3 Manchester City. Ekipa Guardiola zdominowała drużynę Skorży

Manchester City pokonał Urawę Red Diamonds 3:0 i awansował do finału Klubowych Mistrzostw Świata. W decydującym meczu Obywatele zmierzą się z Fluminense. Natomiast drużyna Macieja Skorży zagra o 3. miejsce z egipskim Al Ahly. Będzie to pożegnalne spotkanie dla polskiego trenera, który niedawno ogłosił odejście z klubu.

Urawa długo utrzymywała bezbramkowy rezultat, ale w doliczonym czasie gry pierwszej połowy Man City przełamał szczelną defensywę, a dokładniej do własnej bramki trafił Hoibraaten.

Podopieczni Pepa Guardioli dopięli swego na samym początku drugiej odsłony, gdy w 52. minucie do siatki trafił Mateo Kovacić, a kilka minut później wynik meczu na 3:0 ustalił Bernardo Silva.

Czytaj dalej: Niewypał transferowy Man City szuka nowego klubu. Trwają rozmowy