Kolejna udana noc Świderskiego w MLS. Dorobek robi się imponujący [WIDEO]

Charlotte FC zremisowało w nocy mecz z Philadelphią Union 2-2. Kolejną bramkę do swojego dorobku dołożył Karol Świderski.

Karol Świderski
  • Charlotte FC zremisowało w MLS z Philadelphią Union 2-2
  • W 61. minucie bramkę dla swojej drużyny zdobył Karol Świderski
  • Dla Polaka to jedenaste trafienie od początku sezonu

Świderski wraca do strzelania

W nocy ze środy na czwartek Charlotte FC rozegrało kolejne spotkanie w Major League Soccer. Tym razem mierzyło się przed własną publicznością z Philadelphią Union. Od pierwszej minuty na boisku przebywał Karol Świderski, który po nieco ponad godzinie gry zaznaczył swoją obecność bramką. Polak z bliskiej odległości przeciął wrzutkę swojego kolegi i głową wpakował piłkę do siatki. Kilka minut wcześniej Charlotte strzeliło pierwszą bramkę, więc 26-latek podwyższył prowadzenie.

Było to dla Świderskiego jedenaste trafienie na boiskach w Stanach Zjednoczonych od początku sezonu. W Major League Soccer strzelał ośmiokrotnie, dwa razy w Leagues Cup, zaś jednego gola zdobył w US Open Cup.

Na kwadrans przed końcem meczu na murawie zameldował się Kamil Jóźwiak. Choć Charlotte w drugiej połowie cieszyło się z pewnego prowadzenia, nie utrzymało go do końca. W doliczonym czasie gry Daniel Gazdag strzelił z rzutu karnego na wagę remisu.