Klub Michniewicza postawił się potędze. Nietypowa asysta Krychowiaka

Czesław Michniewicz debiutuje w lidze arabskiej. Jego Abha Club remisuje do przerwy z Al Hilal. Udział przy golu miał Grzegorz Krychowiak, który zaliczył asystę.

Czesław Michniewicz
IMAGO/Ayma Aref Na zdjęciu: Czesław Michniewicz
  • Czesław Michniewicz zadebiutował jako trener w lidze saudyjskiej
  • Rywalem Abha Club było Al Hilal
  • W protokole meczowym już do przerwy zapisał się Grzegorz Krychowiak

Nowy klub Neymara na drodze Michniewicza. Krychowiak z asystą

14 sierpnia tego roku to dzień, w którym Czesław Michniewicz po raz pierwszy prowadzi Abha Club w lidze saudyjskiej. Na inaugurację sezonu przeciwnikiem jego klubu było Al Hilal.

W barwach Al Hilal za jakiś czas będzie grał Neymar. Na razie w składzie był Ruben Neves, czy Malcom. To właśnie on dał swojej drużynie prowadzenie po pół godziny gry.

Abha odpowiedziała w 33. minucie. Debiutujący w tym zespole Grzegorz Krychowiak przejął podanie w stronę gracza Al Hilal. Zagranie Polaka okazało się asystą. Do remisu 1:1 pięknym strzałem doprowadził Saad Bguir. Wynik utrzymał się do przerwy.