Grzegorz Krychowiak z pierwszym golem dla Krasnodaru w lidze

Grzegorz Krychowiak

W niedzielę Grzegorz Krychowiak strzelił pierwszego gola dla Krasnodaru w lidze. Polak już wcześniej zanotował premierowe trafienie w nowym otoczeniu podczas Pucharu Rosji.

• Krasnodar nie pozostawił złudzeń FK Soczi
  • Gospodarze grając w osłabieniu zdołali umieścić piłkę w siatce
  • Grzegorz Krychowiak po przerwie wykorzystał rzut karny

Dobry występ Krychowiaka

Krasnodar zagrał z FK Soczi w ramach 9. kolejki Premier Liga. Mecz znakomicie ułożył się dla gospodarzy, którzy po 21 minutach prowadzili już 2:0. Przy drugim trafieniu asystę zanotował Grzegorz Krychowiak. Polak w idealnym momencie posłał długie dośrodkowanie w kierunku Cabelli, który pewnym dryblingiem zwiódł jeszcze kilku rywali, a po chwili oddał atomowy strzał w lewy dolny róg.

Co ciekawe, gospodarze grali w osłabieniu od 39 minuty, ponieważ z boiska za brutalny faul wyleciał wówczas Uros Spajic. Nie przeszkodziło to jednak, aby po przerwie po raz kolejny umieścić piłkę w siatce. Tym razem na listę strzelców wpisał się Grzegorz Krychowiak. Doświadczony pomocnik bez większych kłopotów wykorzystał rzut karny, pewnie strzelając w sam środek bramki.

Dla “Krychy” to już drugie trafienie w nowych barwach, po tym jak zamienił Moskwę na Krasnodar.

Przeczytaj również: Sebastian Szymański nadal w dobrej dyspozycji. Ważna asysta Polaka [WIDEO]