Niepokój w reprezentacji Francji, Pogba skończył trening z kontuzją [WIDEO]

Paul Pogba
fot. PressFocus Na zdjęciu: Paul Pogba

Paul Pogba nabawił się kontuzji w trakcie poniedziałkowego treningu reprezentacji Francji, który miał miejsce w Clairefontaine. Pomocnik Manchesteru United podczas uderzenia poczuł ból w prawym udzie. Kulejąc, opuścił boisko.

Czytaj dalej…

  • Reprezentacja Francji w najbliższą sobotę zmierzy się z Kazachstanem w eliminacjach do mistrzostw świata
  • Kłopot przed tym starciem może miec selekcjoner Didier Deschamps
  • W trakcie poniedziałkowego treningu Trójkolorowych kontuzji doznał Paul Pogba

Pogba wypadł z gry na mecze z Kazachstanem i Finlandią?

Paul Pogba sprawił, że kibice reprezentacji Francji mogą być zaniepokojeni. W trakcie pierwszego dnia zgrupowania przed listopadowymi meczami w ramach eliminacji do mistrzostw świata pomocnik doznał urazu. Pogba, pracując indywidualnie wraz z Benjaminem Pavardem, nagle zakończył zajęcia. W trakcie treninu z resztą grupy, piłkarz Manchesteru United po jednej z prób strzał nabawił się kontuzji prawego uda.

Mistrz świata z 2018 roku zatrzymał się z okrzykiem bólu. Pogba natychmiast znalazł się pod opieką służb medycznych, po czym opuścił boisko, utykając. Po zawodnika Czerwonych Diabłów podjechał samochód, informuje RMC Sport. Pierwsze doniesienia na temat urazu piłkarza są bardzo niepokojące. Realny scenariusz zakłada, że zawodnik zakończy swój udział w zgrupowaniu drużyny narodowej.

Gdyby faktem stało się, że Pogba musiałby opuścić kadrę reprezentacji Francji, to wówczas Didier Dechamps byłby zmuszony powołać w jego miejsce nowego zawodnika. Trójkolorowych czekają w najbliższym czasie starcia z Kazachstanem i Finlandią. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w sobotę na Parc Des Princes. Tymczasem 16 listopada w Helsinkach reprezentacja Francji zmierzy się z Finlandią.

Pogba w tej kampanii wystąpił łącznie w 13 spotkaniach, notując w nich dziewięć asyst.

Czytaj więcej: Mancini potwierdził kolejne osłabienia w reprezentacji Włoch

Komentarze

Na temat “Niepokój w reprezentacji Francji, Pogba skończył trening z kontuzją [WIDEO]