Matty Cash spełnił marzenia. “Do boju Polsko”

Matty Cash
Pressfocus Na zdjęciu: Matty Cash

W poniedziałek dowiedzieliśmy się, że Matty Cash otrzymał powołanie na listopadowe mecze kadry. Stąd też obrońca Aston Villi będzie miał okazję zadebiutować w polskich barwach. Teraz sam zainteresowany skomentował decyzję Paulo Sousy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

  • W poniedziałek Paulo Sousa przedstawił powołania na listopadowe mecze kadry
  • Wśród zaproszonych zawodników znalazł się Matty Cash
  • Defensor skomentował cała sprawę w mediach społecznościowych

Nowy piłkarz na pokładzie reprezentacji Polski

Matty Cash najpierw otrzymał polskie obywatelstwo, a zaraz potem został zaproszony na listopadowe zgrupowanie kadry. Wszystkie formalności zostały dopięte na ostatni guzik, dzięki czemu 24-latek urodzony w Anglii będzie miał okazję pierwszy raz w swojej karierze wystąpić na arenie międzynarodowej.

Piłkarz skomentował ten historyczny moment w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że nowy zawodnik Biało-czerwonych jest zachwycony całą sytuacją i już nie może doczekać się debiutu z orzełkiem na piersi.

Reprezentacja Polski rozpocznie przygotowania do eliminacji na początku przyszłego tygodnia. Wówczas cała ekipa z Paulo Sousą na czele spotka się w Gironie. Na katalońskiej ziemi będą trwały przygotowania do starcia z Andorą (12 listopada). Natomiast trzy dni później zagramy z Węgrami w Warszawie.

Przeczytaj również: Matty Cash powołany przez Paulo Sousę! Selekcjoner dokonał wyborów

Komentarze