Szwajcar wciąż w grze o posadę selekcjonera

Marcel Koller
PressFocus Na zdjęciu: Marcel Koller

Nie jest jeszcze przesądzone, że reprezentację Polski ponownie poprowadzi Adam Nawałka. We wtorek lub środę Cezary Kulesza spotka się jeszcze z Marcelem Kollerem. Szwajcar również ma szansę przejąć schedę po Paulo Sousie.

  • Za każdym razem, gdy wydaje się, że znamy już nazwisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski, pojawiają się nowe doniesienia
  • Według informacji Polsatu Sport, Adam Nawałka nie może jeszcze być pewny ponownego angażu
  • We wtorek lub środę Cezary Kulesza ma się bowiem spotkać z Marcelem Kollerem, który również ma szansę otrzymać te posadę

Koller nadal może poprowadzić reprezentację Polski w barażach

Już dwukrotnie wydawało się, że Adam Nawałka może być pewien ponownego zatrudnienia w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Polsat Sport przekonuje jednak, że decyzja jeszcze nie zapadła. We wtorek lub środę prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej ma się bowiem spotkać z Marcelem Kollerem. Cezary Kulesza chce przeprowadzić osobistą rozmowę z doświadczonym Szwajcarem, mającym międzynarodowe doświadczenie.

Wygląda zatem na to, że wbrew doniesieniom, nie musimy poznać postaci nowego selekcjonera do najbliższej środy. Adam Nawałka wydaje się wariantem najbezpieczniejszym, ale w przypadku niepowodzenia prezes PZPN-u mógłby zostać oskarżony o krótkowzroczność. Mundial z 2018 roku nie jest bowiem pozytywną kartą w historii występów Biało-czerwonych na wielkich turniejach.

Marcel Koller przez lata funkcjonował w niemieckim futbolu. Przez sześć lat prowadził także reprezentację Austrii, a ostatnio pracował dla FC Basel.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 25 lutego 2022 22:11.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Szwajcar wciąż w grze o posadę selekcjonera