Santos zabrał głos przed meczem z Albanią. “Zawodnicy mają chęć odbudowania swojego wizerunku”

Fernando Santos przed meczem z Albanią udzielił wywiadu TVP Sport. Portugalczyk odpowiedział na pytania dotyczące zmian w wyjściowym składzie Biało - Czerwonych. Polacy w meczu na PGE Narodowym powalczą o zmazanie plamy po starciu z Czechami.

Fernando Santos
PressFocus Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Santos w rozmowie z TVP Sport skomentował nadchodzący mecz z Albanią
  • Selekcjoner nie chciał odpowiadać na temat zmian w składzie
  • Portugalczyk podkreśla, ze dla niego najważniejszy jest zespół

Santos skomentował zmiany w składzie przed meczem z Albanią

– Oczywiście mieliśmy trudnym moment. Nie spodziewaliśmy się takiego rezultatu, ale najważniejsze było odzyskanie dobrego nastawienia i to nam się udało zrobić. Myślę, że piłkarze wiedzą, co mają robić, jak grać. Dzisiaj gramy mecz domowy. Mamy ponad 50 tysięcy fanów za nami na trybunach. Mam nadzieję, że zagramy dobry mecz i wygramy. Wierzę, że drużyna będzie walczyć i wykona swoje zadanie. Wszyscy zawodnicy mają chęć odbudowania swojego wizerunku – powiedział Santos.

To nie jest gra indywidualna, tylko zespołowa. Problemem nie był gracz a, b lub c tylko cała drużyna. Zmiany nie mają nic wspólnego z obroną, a z całym systemem gry. Na pewno będziemy grać inaczej – dodał

Salamon zagra w środku obrony, a Kiwior zagra na lewej stronie defensywy. Mam nadzieje, że Świderski dobrze się zaprezentuje, dlatego podjąłem taki wybór. Chodzi o kolektyw. Nie będę odpowiadał na pytania dotyczące poszczególnych zawodników – podkreślił selekcjoner.

Zobacz również: Zmiany w ustawieniu i personaliach. Składy na mecz Polska – Albania

Komentarze