Polacy zaskoczeni przez Mołdawian, Probierz miał powody do wściekłości [WIDEO]

Reprezentacja Polski mierzyła się w niedzielny wieczór z Mołdawią w spotkaniu w ramach eliminacji do Euro 2024. Biało-czerwoni od 26 minuty przegrywali 0:1 po golu Ionu Nicolaescu.

Polska - Mołdawia
  • Nie weszła dobrze w mecz reprezentacja Polski przeciwko Mołdawii
  • Już w 26. minucie goście objęli prowadzenie
  • W pierwszej połowie Biało-czerwoni wyglądali na nieco przestraszonych

Szok i niedowierzanie na PGE Narodowym

Reprezentacja Polski przed niedzielnym spotkaniem na PGE Narodowym miała dwa kroki do tego, aby awansować bezpośrednio na Euro 2024. Musiała wygrać swoje dwa najbliższe spotkania. Biało-czerwoni byli faworytem w starciu z Mołdawią. Niemniej goście zawiesili wysoko poprzeczkę polskiej ekipie.

Od pierwszych fragmentów rywalizacji na stadionie w Warszawie na tle schematycznych Polaków goście prezentowali się bardzo solidnie. Tymczasem w 26. minucie na prowadzenie Mołdawian wyprowadził Ion Nicolaescu.

Do przerwy wynik już się nie zmienił i to drużyna Sergiu Clescenco do szatni udała się w lepszych nastrojach. Mołdawianie oddali jeden celny strzał i właśnie po nim do kapitulacji został zmuszony Wojciech Szczęsny.