Odważna deklaracja Bednarka. Mówi o Euro 2024

Reprezentacja Polski tylko raz wyszła z grupy na mistrzostwach Europy. Jan Bednarek wierzy jednak, że Polacy osiągną sukces na Euro 2024.

Jan Bednarek
27.03.2023 Warszawa Pilka nozna Reprezentacja Polski Kwalifikacje UEFA EURO 2024 Polska - Albania n/z Jan Bednarek Foto Adam Starszynski / PressFocus 27.03.2023 Warsaw Football Polish National Team UEFA EURO 2024 Qualifiers Poland - Albania Jan Bednarek Credit Adam Starszynski / PressFocus Na zdjęciu: Jan Bednarek
  • Reprezentacja Polski walczy o udział w Euro 2024
  • Jan Bednarek nie ma wątpliwości, że zagra z kolegami w tym turnieju
  • Obrońca wierzy, że nasza kadra osiągnie sukces w Niemczech, gdzie odbędzie się Euro 2024

Bednarek wierzy w sukces Polski na Euro 2024

Reprezentacja Polski przed czerwcowym zgrupowaniem ma trzy punkty w eliminacjach do Euro 2024. Do meczu z Mołdawią jeszcze ponad miesiąc, ale już teraz głos zabrał Jan Bednarek.

Obrońca reprezentacji Polski ma optymistyczne podejście do meczów eliminacyjnych oraz głównego turnieju Euro 2024. – Jestem przekonany, że będziemy wygrywać, awansujemy do mistrzostw Europy i osiągniemy na nich sukces – mówi Bednarek.

Musimy w to wierzyć. Potrzebujemy wsparcia kibiców, wiary w nas. Każdy z nas chce wygrywać – przekonuje polski stoper w rozmowie z Viaplay.

Czytaj także: Piast skarcił bramkarza Radomiaka! Kapitalne wykończenie [WIDEO]

Komentarze