Prezes PZPN zamieścił wpis na temat porażki reprezentacji Polski

Reprezentacja Polski przegrała 0:2 z Albanią w spotkaniu eliminacji EURO 2024. Biało-Czerwoni skomplikowali sobie sytuację, jeśli chodzi o bezpośredni awans na turniej w Niemczech. Porażkę Biało-Czerwonych na portalu X (dawniej Twitter) skomentował prezes PZPN, Cezary Kulesza.

Cezary Kulesza
IMAGO / Grzegorz Wajda / ZUMA Wire Na zdjęciu: Cezary Kulesza
  • Reprezentacja Polski zaliczyła kolejną wpadkę w kwalifikacjach ME 2024
  • Podopieczni Fernando Santosa ulegli 0:2 Albanii w bardzo ważnym meczu
  • Cezary Kulesza odniósł się do porażki Biało-Czerwonych na portalu “X”

Cezary Kulesza wierzy w awans na EURO 2024, masa komentarzy pod wpisem prezesa PZPN

Polacy przegrali 0:2 z Albańczykami w wyjazdowym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy. Podopieczni Fernando Santosa po raz kolejny zawiedli, zajmują czwarte miejsce w grupie E i skomplikowali sobie sytuację w walce o awans na turniej w Niemczech.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza skomentował porażkę Biało-Czerwonych na portalu X. Na koncie 61-latka pojawił się wpis, w którym były sternik Jagiellonii Białystok m.in. zapewnił, że wierzy w piłkarzy reprezentacji Polski.

Walczymy do końca, choć nie wszystko zależy od nas. Dopóki piłka w grze musimy zrobić wszystko żeby awansować. Wierzę w naszych zawodników! – napisał prezes PZPN Cezary Kulesza na portalu społecznościowym “X” (dawniej “Twitter”).

Po wpisie 61-latka pojawiło się mnóstwo komentarzy sugerujących, że… Cezary Kulesza nie jest autorem tych słów. – Czarek nie napisałeś tego sam… Skasuj to szybko, proszę – stwierdził ex-współwłaściciel Legii Warszawa, Bogusław Leśnodorski.

Ktoś jeszcze korzysta z generatora wpisów? Jak to dokładnie działa? Warto? – dodał dziennikarz “Wirtualnej Polski”, Dariusz Faron. – AI wygenerowała komunikat – tak z kolei wpis prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej skomentował Dawid Szymczak z portalu “Sport.pl”.

Komentarze