Leroy Sane stracił zimną krew. Karygodne zachowanie

Leroy Sane dostał czerwoną kartkę na początku drugiej połowy. Reprezentant Niemiec uderzył w twarz obrońcę Austrii - Phillippa Mwene.

Leroy Sane i Phillipp Mwene
IMAGO / ActionPictures Na zdjęciu: Leroy Sane i Phillipp Mwene
  • Leroy Sane starł się z reprezentantem Austrii
  • Zawodnik uderzył w twarz Phillippa Mwene
  • Za swoje zachowanie obejrzał czerwoną kartkę

Leroy Sane z czerwoną kartką

Podczas drugiej połowy meczu towarzyskiego Austria – Niemcy doszło do scysji pomiędzy dwoma zawodnikami. Leroy Sane popadł w konflikt z Phillippem Mwene. W 49 minucie meczu austriacki piłkarz popchnął gracza Bayernu Monachium. Ten nie pozostał mu dłużny i w odwecie uderzył obiema rękami rywala w twarz. Arbiter w tej sytuacji nie miał wyboru i sięgnął do kieszeni. Reprezentant Niemiec obejrzał za swoje zachowanie czerwoną kartkę. Natomiast Austriak dostał żółty kartonik.

Reprezentacja Niemiec jest gospodarzem przyszłorocznego turnieju. Dzięki czemu nie musiała brać udziału w eliminacjach. Rozgrywa za to mecze towarzyskie. Ostatnio jednak nie są w najlepszej formie. Podopieczni Juliana Nagelsmanna przegrali z Turcją 2-3 oraz zremisowali z Meksykiem 2-2. Ostatnie zwycięstwo odnieśli w wyjazdowym meczu z USA. Pokonali wtedy rywali 3-1.

Reprezentacja Austrii pokazała się z bardzo dobrej strony. Bez problemów awansowali na turniej, zajmując 2. miejsce w grupie tuż za plecami Belgii.