Wielkie zmiany w Zagłębiu Lubin! Najpierw prezes, zaraz dyrektor sportowy

Wczoraj funkcję prezesa Zagłębia Lubin przestał pełnić Michał Kielan. Z kolei policzone mają być również dni dyrektora sportowego Piotra Burlikowskiego, o czym informuje Filip Trokielewicz z "mkszaglebie.pl".

Piłkarze Zagłębia Lubin
Obserwuj nas w
IMAGO / KRZYSZTOF CICHOMSKI / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Piłkarze Zagłębia Lubin
  • Wczoraj z funkcji prezesa Zagłębia Lubin odwołany został Michał Kielan
  • Teraz na wylocie ma być również dyrektor sportowy
  • “Miedziowi” aktualnie znajdują się na 9. miejscu w Ekstraklasie

Zmiany, zmiany, zmiany

Zagłębie Lubin w tym sezonie radzi sobie dość przeciętnie. Właściwie można powiedzieć, że ani słabo, ani dobrze. Lubinianie przez większą część kampanii lokują się w środku stawki i bezpiecznie spoglądają na to, co dzieje się na dnie, jak i na górze tabeli. Niemniej w czasie trwającej reprezentacyjnej przerwy w klubie doszło do prawdziwego tąpnięcia. Wczoraj z funkcji prezesa odwołany został Michał Kielan, który piastował to stanowisko od października 2021 roku.

Z kolei być może to nie koniec poważnych roszad w gabinetach Zagłębia. Według informacji przekazanych przez Filipa Trokielewicza z “mkszaglebie.pl” dni dyrektora sportowego Piotra Burlikowskiego są policzone. Jak przekazał dziennikarz jego następcą prawdopodobnie zostanie Krzysztof Paluszek, który w przeszłości był m.in. dyrektorem akademii “Miedziowych”.

Czytaj więcej: Boniek tonuje nastroje przed meczem z Walią. “Widzę szukanie pozytywów na siłę”

Komentarze