Szef Pogoni jednoznacznie o bramkarzu. “Grać już nie będzie”

Pogoń Szczecin miała być w tej kampanii jedną z czołowych ekip w PKO Ekstraklasy. Rzeczywistość jest jednak taka, że Portowcy błąkają się w dolnych regionach ligowej tabeli. Tymczasem sternik klubu ze Szczecin w rozmowie cytowany przez PogonSportNet.pl dał do zrozumienia, że jeden z zawodników jest już skreślony w klubie.

Dante Stipica
Obserwuj nas w
fot. Imago / Mateusz Słodkowski / CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Dante Stipica
  • Wygląda na to, że kończy się przygoda Dante Stipicy z Pogonią Szczecin
  • W jednoznaczny sposób na temat zawodnika wypowiedział się prezes klubu z Twardowskiego cytowany przez PogonSportNet.pl
  • Chorwat w drużynie ze Szczecina wystąpił 143 razy

Prezes Pogoni i Stipicy

Pogoń Szczecin aktualnie plasuje się dopiero na 13. pozycji w tabeli, legitymując się bilansem dziewięciu punktów. Ekipa z Twardowskiego w siedmiu rozegranych meczach wygrała trzykrotnie i cztery razy schodziła z placu gry na tarczy. W trzech meczach w tej kampanii wystąpił Dante Stipica i wygląda na to, że więcej już w szeregach Portowców nie zagra.

Prezes klubu ze Szczecina w jasnych słowach wypowiedział się na temat doświadczonego golkipera. Zawodnik ostatni występ w szeregach Pogoni zaliczył pod koniec lipca, gdy szczecinianie mierzyli się z Widzewem Łódź.

– Nie będę tego, bo to są sprawy szatni. Powiem jedynie, że Dante w Pogoni grać już nie będzie – mówił Jarosław Mroczek cytowany przez PogonSportNet.pl.

Aktualny kontrakt Stipicy z klubem ze Szczecina obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Tajemnicą poliszynela jest, że bramkarz Pogoni został odsunięty od pierwszej drużyny po sytuacji, która miała miejsce na jednym z treningów.

Czytaj więcej: Pogoń wreszcie się przełamała, Korona nadal na dnie

Komentarze