Widzew – Jagiellonia. Podjęto decyzję ws. meczu w Łodzi, będzie opóźniony

Widzew Łódź
PressFocus Na zdjęciu: Widzew Łódź

Spotkanie Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok ostatecznie się odbędzie. Mecz był zagrożony z powodu złych warunków atmosferycznych. Nie wiadomo tylko, czy pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 20:30 czy 21:00.

  • Starcie Widzewa z Jagiellonią stało pod znakiem zapytania
  • Stan murawy po obfitych opadach śniegu nie był najlepszy
  • Na szczęście udało się uporać z tymi problemami w Łodzi

Mecz Widzewa z Jagiellonią nie zostanie przełożony

Rzecznik prasowy Widzewa Łódź Marcin Tarociński przed chwilą potwierdził, że dzisiejszy pojedynek Widzewa Łódź z Jagiellonią Białystok się odbędzie. Niewykluczone, że spotkanie zostanie jednak opóźnione o pół godziny. Mecz pierwotnie miał rozpocząć się o godzinie 20:30, jednak z powodu złych warunków atmosferycznych pierwszy gwizdek arbitra może wybrzmieć o godzinie 21:00.

Przypomnijmy, że nie udało się rozegrać pierwszego piątkowego starcia, w którym Wisła Płock miała podjąć Wartę Poznań. Tam pogoda była na tyle zła, że uniemożliwiła piłkarzom wybiegnięcia na boisko. To spotkanie zostanie przełożone na inny termin, który poznamy na początku przyszłego tygodnia.

Mecz się odbędzie. Ze wglądu na stan boiska do rozstrzygnięcia pozostała godzina rozpoczęcia meczu. Będzie to 20.30 lub 21.00. Wkrótce dalsze informacje – napisał na swoim Twitterze rzecznik prasowy Widzewa Łódź, Marcin Tarociński, czym rozwiał wszelkie wątpliwości.

To dobra informacja dla kibiców Jagiellonii Białystok, którzy pokonali kilkaset kilometrów, żeby przyjechać do Łodzi na ten pojedynek. Spekulowało się, że dzisiejsze spotkanie może zostać przełożone na jutro na godzinę 12:30, jednak najwidoczniej ostatecznie murawa będzie nadawała się do gry.

Aktualizacja: Widzew potwierdził, że mecz z Jagiellonią ostatecznie rozpocznie się o godzinie 21:00.

  • Czytaj więcej:
Ekstraklasa ogłosiła komunikat w sprawie meczu Wisła – Warta
Zima sparaliżowała Płock

Wisła Płock miała w pierwszym piątkowym spotkaniu 19. kolejki PKO Ekstraklasy zagrać z Wartą Poznań. Z powodu obfitych opadów śniegu mecz został odwołany. Wkrótce ma zostać przekazany komunikat o nowym terminie rozegrania spotkania. Nie dojdzie do skutku pierwsze spotkanie 19. kolejki PKO Ekstraklasy Starcie Wisły Płock z Wartą Poznań zostało odwołane Intensywne opady śniegu nad

Czytaj dalej…

Komentarze