Sensacyjny transfer wewnątrz Ekstraklasy?! Gracz Rakowa kuszony

Według informacji przekazanych przez Jakuba Białka z portalu "Weszło.com", Marcin Cebula z Rakowa Częstochowa znalazł się na celowniku Zagłębia Lubin.

Marcin Cebula
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Marcin Cebula

Cebula do Lubina?

Sezon 2023/24 w PKO Ekstraklasie powoli dobiega końca. Przed nami pozostały tylko końcowe rozstrzygnięcia wśród zespołów, które zakończą tą kampanię na miejscu premiowanym grą w eliminacjach europejskich pucharów oraz, kto dołączy do Ruchu Chorzów i ŁKS-u Łódź wśród spadkowiczów. Niemniej zdecydowana większość zespołów nie gra już o nic wielkiego, stąd też zaczynają się pierwsze przymiarki na nowy sezon.

POLECAMY TAKŻE

Jedną z takich ekip jest Zagłębie Lubin, które zupełnie inaczej wyobrażało sobie bieżące rozgrywki. “Miedziowi” mieli walczyć o górne miejsca w tabeli, a finalnie skończyli w jej środku będą absolutnie przeciętną ekipą. Nie może więc dziwić chęć wzmocnień przed nowym sezonem. Według informacji przekazanych przez Jakuba Białka z portalu “Weszło.com”, dość prawdopodobny jest transfer Marcina Cebuli do lubinian. Zdaniem dziennikarza Zagłębie położyło na stole konkretną i przekonującą ofertę, ale na razie piłkarz wstrzymuje się z decyzją.

Kilka dni temu Raków Częstochowa poinformował, że 28-letni ofensywny pomocnik wraz z końcem sezonu opuści ich ekipę, a jego kontrakt nie zostanie przedłużony. Były gracz Korony Kielce podczas swojej przygody pod Jasną Górą rozegrał dla mistrzów Polski 102 mecze, w których zdobył 11 goli i zanotował 12 asyst. Przez większość czasu był jednak kontuzjowany.

Czytaj więcej: Były gwiazdor United rozwiązał kontrakt. Górnik to wykorzysta?

Komentarze

Na temat “Sensacyjny transfer wewnątrz Ekstraklasy?! Gracz Rakowa kuszony