Runjaić komentuje sytuację Legii. “To trudne do wytłumaczenia”

Kosta Runjaic w rozmowie z "Prawdą Futbolu" opowiedział o sytuacji Legii Warszawa w ostatnich tygodniach. Szkoleniowiec stwierdził, że ostatnie ligowe rezultaty są trudne do wytłumaczenia.

Kosta Runjaic
Obserwuj nas w
IMAGO / ALEKSANDRA KRZEMINSKA/400mm.pl/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Kosta Runjaic
  • Legia Warszawa nieco zwolniła obroty w ostatnich tygodniach
  • Po początkowym bardzo dobrym starcie w lidze, teraz jest słabiej
  • O sytuacji w swoim zespole mówi Kosta Runjaić

“Taki był październik”

Legia Warszawa ma za sobą całkiem udaną rundę jesienną. Zespół ze stolicy w dobiegającej końca pierwszej części sezonu spisał się bardzo dobrze na gruncie europejskim, a do tego przynajmniej przyzwoicie w ligowych zmaganiach. To może cieszyć, choć ostatnie tygodnie pokazały, że zespół przechodzi kryzys i trzeba znaleźć lekarstwo na powrót do gry i stylu z początku kampanii. Teraz o sytuacji w swoim zespole mówi trener Kosta Runjaić.

POLECAMY TAKŻE

Kryzys w październiku? Cóż, to trudne do wytłumaczenia. Spróbuję jednak to wszystko zbilansować i pokazać na przestrzeni kilku spotkań. Ze Stalą Mielec i Rakowem Częstochowa porażki nie powinny nam się przytrafić. Ze Śląskiem natomiast do przerwy było przyzwoicie i nawet mogliśmy prowadzić – powiedział szkoleniowiec na antenie “Prawdy Futbolu”.

Z Jagiellonią Białystok rezultat również mógł być inny. To trudne do wytłumaczenia, a zaczęło się w Alkmaar. Brakowało wykorzystania sytuacji strzelecki. Trudno się obwiniać, bo po prostu taki był ten październik – dodał.

Czytaj więcej: Tak reagował Probierz na brak awansu. Ujawniono przemowę z szatni

Komentarze