Raków przedłużył kontrakt z kluczowym zawodnikiem. “To była bardzo dobra decyzja”

Vladan Kovacević
fot. PressFocus Na zdjęciu: Vladan Kovacević

Raków Częstochowa poinformowała, że nową umowę z klubem parafował Vladan Kovacević. 24-latek związał się z aktualnym wicemistrzem Polski umową do 2026 roku.

  • Vladan Kovacević będzie bronił barw Rakowa także w kolejnym sezonie
  • 24-letni zawodnik przedłużył kontrakt z Nieniesko-czerwonymi
  • Nowa umowa zawodnika została przedłużona na kolejne cztery sezony

Kovacević na dłużej w Rakowie

Raków Częstochowa wzmocnił się na pozycji bramkarza, pozyskując Vladana Kovacevicia latem 2021 roku. Bośniak zasilił szeregi Niebiesko-czerwonych na zasadzie transferu definitywnego. Suma transakcji wyniosła 300 tysięcy euro.

Kovacević szybko wkomponował się do nowej ekipy. W poprzedniej kampanii rozegrał łącznie 34 mecze, w których 16 razy zachował czyste konto. Taki stan rzeczy przyczynił się do tego, że zawodnik przedłużył umowę z klubem z Częstochowy.

“Vladan Kovacević podpisał nowy kontrakt z Rakowem Częstochowa, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 roku. 24-letni bramkarz na Limanowskiego 83 trafił w czerwcu 2021 roku” – brzmi oficjalny komunikat Rakowa.

Golkiper Rakowa nie ukrywał radości po ogłoszeniu nowej umowy. – To była bardzo dobra decyzja, że przyszedłem do Rakowa. Czuję się tutaj świetnie i poprawiam się z dnia na dzień. Dziękuję wszystkim kibicom za wsparcie i nie mogę się doczekać, aż znowu zobaczymy się na stadionie – mówił Kovacević cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Częstochowy.

Czytaj więcej: Skandal w Gdańsku, dantejskie sceny na trybunach stadionu Lechii [WIDEO]

Komentarze