Podolski z koronawirusem, jego plany komplikują się

Lukas Podolski
Lukas Podolski PressFocus

Według doniesień Bilda, Lukas Podolski został zakażony koronawirusem. Zawodnik nie jest zaszczepiony, a jego kwarantanna potrwa dwa tygodnie. Niemiecki dziennik podkreśla, że z powodu swojej nieobecności gracz nie pozostanie jurorem programu rozrywkowego “Supertalent”.

  • U Lukasa Podolskiego zdiagnozowano koronawirusa
  • Bild donosi, że zawodnik nie jest zaszczepiony, a jego kwarantanna potrwa dwa tygodnie
  • Oznacza to, że 36-latek nie wystąpi w meczu Górnika Zabrze z Piastem Gliwice; nie pozostanie także jurorem w niemieckim programie rozrywkowym “Supertalent”

Lukas Podolski z koronawirusem

Lukas Podolski miał w czwartek wziąć udział w nagraniach do niemieckiego programu rozrywkowego “Supertalent”. Bild dotarł jednak do informacji, wedle której 36-latek otrzymał pozytywny wynik testu obecności na koronawirusa. Później te doniesienia potwierdził sam Górnik Zabrze.

Zawodnik Górnika Zabrze nie przyjął szczepionki. Oczekuje się, że jego kwarantanna potrwa czternaście dni. To znacznie komplikuje plany zarówno samego gracza, jak i telewizji RTL. Tuż po rozpoczęciu produkcji programu “Supertalent”, niemal żaden z jurorów nie jest dostępny. Według niemieckiego dziennika Podolski nie weźmie udziału w tym sezonie programu z powodu swojej dwutygodniowej absencji. Może dostać swoją szansę w przyszłym roku.

Zakażenie oznacza także, że 36-latek nie weźmie udziału w sobotnim spotkaniu Górnika Zabrze z Piastem Gliwice. Póki co nowa gwiazda drużyny wystąpiła w zaledwie dwóch meczach PKO BP Ekstraklasy, w których nie zanotowała ani bramki, ani asysty. Podolski powróci do gry po przerwie reprezentacyjnej. Na ten moment realny wydaje się jego występ w spotkaniu z Cracovią, zaplanowanym na 11 września.

Górnik Zabrze
Piast Gliwice
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 28. sierpnia 2021 18:29.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze