Niepewna przyszłość dwóch obrońców Lecha. Ich umowy wygasają po sezonie

Barry Douglas
PressFocus Na zdjęciu: Barry Douglas

Kontrakty Barry’ego Douglasa oraz Pedro Rebocho wygasają wraz z zakończeniem sezonu, dlatego niepewna jest ich przyszłość na Bułgarskiej. Warto podkreślić, iż w umowie Portugalczyka znajduje się zapis, który mówi o automatycznym przedłużeniu współpracy w przypadku rozegrania danej liczby minut.

  • Niepewna jest przyszłość Douglasa oraz Rebocho
  • Kontrakty defensorów wygasają po tej kampanii
  • Niewykluczone, że jeden z nich opuści Bułgarską

Douglas lub Rebocho odejdzie z Lecha?

Jak poinformował Sebastian Staszewski na łamach “Interii”, niepewna jest przyszłość Barry’ego Douglasa oraz Pedro Rebocho w Lechu Poznań. Latem na pozycji lewego obrońcy w stolicy Wielkopolski może więc dojść do sporych zmian, ponieważ umowy obu tych zawodników wygasają już 30 czerwca 2023 roku.

Co prawda, kontrakt Portugalczyka może zostać przedłużony automatycznie, jeżeli ten rozegra określoną liczbę minut. 28-latek w tym sezonie nie jest już aż tak pewnym punktem defensywy Kolejorza, więc niewykluczone, że zapis w jego umowie ostatecznie nie zostanie aktywowany.

Jak podkreśla Sebastian Staszewski, wiele wskazuje na to, że latem na Bułgarskiej pozostanie tylko jeden z dwójki tych piłkarzy. Jeśli chodzi o Barry’ego Douglasa, to Szkot obecnie leczy kontuzję stopy. Lech Poznań rozważa zaoferowanie byłemu zawodnikowi Leeds United nowego kontraktu, który miałby być ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Podopieczni Johna van den Broma w ligowej tabeli plasują się na trzecim miejscu, a w najbliższy czwartek 23 lutego o godzinie 21:00 czeka ich rewanżowa potyczka z Bodo/Glimt w ramach 1/16 finału Ligi Konferencji Europy. Przypomnijmy, że w Norwegii padł bezbramkowy remis.

  • Czytaj więcej:
Warta ma sięgnąć po młodego napastnika Legii
Wiktor Kamiński

Wiktor Kamiński jest bliski przenosin na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa do Warty Poznań – podaje Tomasz Włodarczyk na łamach serwisu “Meczyki.pl”. 18-latkowi nie udało się zadebiutować w pierwszej drużynie Wojskowych, więc minut na boiskach Ekstraklasy poszuka w zespole Zielonych. Wiktor Kamiński o krok od Warty Poznań Jak dowiedział się Tomasz Włodarczyk z portalu

Czytaj dalej…

Komentarze