Warta ma sięgnąć po młodego napastnika Legii

Wiktor Kamiński
PressFocus Na zdjęciu: Wiktor Kamiński

Wiktor Kamiński jest bliski przenosin na zasadzie transferu definitywnego z Legii Warszawa do Warty Poznań – podaje Tomasz Włodarczyk na łamach serwisu “Meczyki.pl”. 18-latkowi nie udało się zadebiutować w pierwszej drużynie Wojskowych, więc minut na boiskach Ekstraklasy poszuka w zespole Zielonych.

  • Wiktor Kamiński ma wzmocnić linię ataku Warty
  • 18-latek zapewne będzie zmiennikiem Adama Zrelaka
  • Młody napastnik nie zadebiutował u Kosty Runjaicia

Wiktor Kamiński o krok od Warty Poznań

Jak dowiedział się Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl”, Wiktor Kamiński podczas aktualnego zimowego okienka transferowego zmieni barwy klubowe. 18-letni napastnik na zasadzie transferu definitywnego ma zamienić Legię Warszawa na Wartę Poznań. Przypomnijmy, że okno w Polsce zamknie się już za dwa dni, czyli 22 lutego.

Mierzący 182 centymetry wzrostu zawodnik nie miał szans na występy w pierwszej drużynie stołecznego klubu, dlatego zdecydował się na przeprowadzkę do zespołu prowadzonego przez Dawida Szulczka, gdzie zapewne zacznie pełnić rolę zmiennika Adama Zrelaka i będzie mógł liczyć na cenne minuty w PKO BP Ekstraklasie.

Wiktor Kamiński to młodzieżowy reprezentant Polski. 18-latek w tym sezonie grał dla trzecioligowych rezerw Legii Warszawa, dla których rozegrał 17 meczów, strzelił 3 bramki oraz zaliczył 4 asysty. Utalentowany napastnik zaliczył także 5 spotkań na poziomie Centralnej Ligi Juniorów i zdobył w tych rozgrywkach 6 goli.

Warta Poznań z 27 uzbieranymi punktami plasuje się w środku stawki – na 10. miejscu.

  • Oglądaj treści wideo na naszym kanale:

Komentarze