Legia z kłopotem przed szlagierem z Lechem

Mahir Emreli
Mahir Emreli fot. PressFocus

Legia Warszawa już w najbliższy weekend zmierzy się w hicie PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. Tymczasem wygląda na to, że mistrzowie Polski mogą mieć kłopot przed tym starciem. Media w Azerbejdżanie podały, że Mahir Emreli miał pozytywny wynik testu na COVID-19.

  • Legia Warszawa w hicie 11. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się z Lechem Poznań
  • Możliwe, że Wojskowi przystąpią do potyczki z liderem rozgrywek bez Mahira Emreliego
  • Reprezentant Azerbejdżanu miał pozytywny wynik testu na COVID-19

Legia poważnie osłabiona przed szlagierem z Lechem?

Legia Warszawa co prawda w europejskich pucharach prezentuje się całkiem nieźle. W lidze jednak zespół Czesława Michniewicza rozczarowuje, plasując się aktualnie dopiero na 15. pozycji, legitymując się dorobkiem dziewięciu punktów na koncie.

Okazją na poprawę notowań Wojskowych w lidze jest konfrontacja z Lechem Poznań, która może mieć wpływ na układ tabeli. Kłopotem może być jednak to, że z gry w tym starciu może wypaść Mahir Emreli, będący kluczową postacią w ofensywie Legii.

Azeri Sport podało, że piłkarz stołecznej ekipy dzisiaj rano miał zrobiony testu na koronawirusa, który dał wynik pozytywny. Jednocześnie zawodnik nie będzie mógł zagrać w dzisiejszym boju reprezentacji Azerbejdżanu z Serbią.

Legia w najbliższym czasie ma przed sobą kilka bardzo ważnych spotkań. Oprócz potyczki z Lechem czekają ją batalię z Napoli i Piastem Gliwice. Jeśli w tych bojach Emreli nie mógłby pomóc Wojskowym, byłaby to na pewno ogromna strata dla trenera mistrzów Polski.

24-latek w tej kampanii wystąpił łącznie w 19 spotkaniach, notując w nich 10 trafień i jedną asystę.

Czytaj więcej: Piękne trafienie Gajosa. Legia po raz kolejny bez punktów [WIDEO]

Legia Warszawa
Lech Poznań
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17. października 2021 17:27.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze