Lech traci cenne ogniwo. Oferta nie do odrzucenia

Lech poinformował o odejściu asystenta Johna van den Broma. Trener Maciej Kędziorek przyjął propozycję, którą złożył mu Radomiak Radom.

Maciej Kędziorek (z lewej)
Obserwuj nas w
IMAGO/PRZEMYSLAW SZYSZKA / CYFRASPORT Na zdjęciu: Maciej Kędziorek (z lewej)
  • Lech poinformował o odejściu członka sztabu szkoleniowego
  • Poznań niedługo opuści trener Maciej Kędziorek
  • Asystent Johna van den Broma podejmie próbę w klubie z Ekstraklasy

Lech musi szukać trenera. Klub wydał komunikat

Maciej Kędziorek to trener, który z powodzeniem pracował jako asystent u Macieja Skorży i Johna van den Broma. Trener ten otrzymał niedawno propozycję pracy w Radomiaku. Maciej Kędziorek podjął decyzję o prowadzeniu tego zespołu.

1 grudnia formalnie odchodzę z Kolejorza. Dostałem propozycję pracy w Radomiaku jako pierwszy trener. Bez wątpienia jest to dla mnie krok do przodu w mojej piłkarskiej przygodzie, bo wcześniej przez sześć lat pracowałem jako asystent, a zawsze marzyłem o tym, żeby być pierwszym szkoleniowcem. I teraz dostałem taką okazję – wytłumaczył aktualny asystent Johna van den Broma w komunikacie wydanym przez Lecha.

Chcę z niej skorzystać, bo wiem, że na kolejną mógłbym czekać długo, a czasu nie zatrzymam, młodszy już nie będę. Zaczynałem w niższych ligach, a teraz mogę poprowadzić drużynę w najwyższej klasie rozgrywkowej – dodał Maciej Kędziorek, który z Lechem zmierzy się już 16 grudnia. Wtedy poznaniacy przyjadą do Radomia na mecz Ekstraklasy.

Czytaj także: Posada van den Broma póki co jest bezpieczna. Ale ta statystyka szokuje

Komentarze