Koncert Piasta w drugiej połowie. Stal zdeklasowana [WIDEO]

Piast Gliwice pokonał Stal Mielec 3:0 w meczu 19. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Gospodarze rozegrali świetną drugą połowę.

Piast - Stal
IMAGO / Michał Chwieduk / Newspix Na zdjęciu: Piast - Stal
  • Piast Gliwice w drugiej połowie otworzył worek z bramkami
  • Gliwiczanie pokonali Stal Mielec 3:0
  • Dla ekipy Aleksandara Vukovicia to czwarta wygrana w tym sezonie

Piast Gliwice 3:0 Stal Mielec. Gospodarze rozbili przyjezdnych

Piast Gliwice pokonał Stal Mielec 3:0 w 19. kolejce PKO BP Ekstraklasy i przeskoczył Mielczan w ligowej tabeli. Po 18 rozegranych spotkaniach ekipa Aleksandara Vukovicia ma na koncie 24 punkty, zaś zespół z Podkarpacia może pochwalić się dorobkiem 22 oczek.

Pierwszego gola zdobył Tomas Huk, który najwyżej wyskoczył w polu karnym i strzałem głową pokonał Mateusza Kochalskiego. Trzeba przyznać, że bramkarz Stali mógł się zachować lepiej.

Gospodarze podwyższyli prowadzenie dziesięć minut później, gdy instynktownym strzałem do siatki trafił Jorge Felix.

W 73. minucie Gliwiczanie zabrali przyjezdnym nadzieje na odwrócenie losów spotkania. Damian Kądzior uderzył z rzutu wolnego, a odbita od muru piłka kompletnie zmyliła Mateusza Kochalskiego.

Czytaj dalej: Poznaliśmy plan zimowych przygotowań Piasta. Obóz za granicą