Kolejny zawodnik Rakowa kontuzjowany. W tej rundzie może już nie zagrać

Raków Częstochowa nie będzie mógł w najbliższych meczach korzystać z Johna Yeboaha, który nabawił się urazu mięśnia łydki. Przewidywana przerwa od gry wynosi około 3 tygodnie.

John Yeboah
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: John Yeboah
  • John Yeboah nabawił się urazu mięśnia łydki
  • Skrzydłowy przedwcześnie opuścił zgrupowanie reprezentacji Ekwadoru
  • Gwiazdor Medalików ma pauzować około trzy tygodnie

Raków z kolejnym problemem kadrowym

Raków Częstochowa od początku sezonu ma duże problemy kadrowe, związane z kontuzjami czołowych zawodników. W rundzie jesiennej z gry na dłuższy okres wypadali już między innymi Zoran Arsenić, Stratos Svarnas, Jean Carlos czy Giannis Papanikolau.

Z każdym tygodniem ta sytuacja niepokoi kibiców coraz bardziej. Zwłaszcza, że urazy odnoszą kolejni piłkarze. Zgrupowanie reprezentacji Ekwadoru przedwcześnie musiał opuścił John Yeboah, który naderwał mięsień łydki. Dokładna diagnoza została postawiona już po badaniach, które przeprowadzono w Polsce. Raków poinformował, że przerwa skrzydłowego od gry wyniesie około trzy tygodnie.

Niewykluczone, że jesienią Yeboaha na murawie już nie zobaczymy. Ostatni mecz tej rundy Raków rozegra 17 grudnia. Wygląda na to, że były piłkarz Śląska Wrocław na pewno opuści starcia z Cracovią, Śląskiem i Jagiellonią w Ekstraklasie, a także po jednym z Pucharze Polski i Lidze Europy.

Zobacz również: Grosicki: kibice i dziennikarze zawsze będą uderzać w lidera. Wiem, co przeżywa Lewandowski

Komentarze