Grosicki: kibice i dziennikarze zawsze będą uderzać w lidera. Wiem, co przeżywa Lewandowski

Reprezentacja Polski zakończyła już zmagania w eliminacjach do Euro 2024. Bardzo słabe występy zaliczył Robert Lewandowski, który mierzy się z dużą krytyką. W jego obronie stanął Kamil Grosicki.

Kamil Grosicki
Obserwuj nas w
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kamil Grosicki
  • Robert Lewandowski ma za sobą bardzo trudne miesiące
  • Kapitan reprezentacji Polski jest krytykowany za grę w klubie i kadrze
  • W obronie napastnika staje Kamil Grosicki

Lewandowski może liczyć na wsparcie Grosickiego

Robert Lewandowski przeżywa bardzo trudny moment. Gra mizernie zarówno w klubie, jak i reprezentacji Polski, na skutek czego mierzy się ze sporą krytyką ze strony kibiców, mediów i ekspertów. Bieżące eliminacje do Mistrzostw Europy były dla niego tragiczne, a w ostatnim meczu z Czechami po raz kolejny zawiódł.

W obronie kapitana reprezentacji Polski stanął Kamil Grosicki. Ma on świadomość, że Lewandowski przechodzi przez ciężki okres i zapewnia, że będzie go wspierał.

– Robert pewnie sam wie, czy grał dobrze, czy źle, bo analizuje swoją grę. W ostatnich miesiącach na niego spada duża fala krytyki, jeśli chodzi o reprezentację. On wie, że może liczyć na moje wsparcie. Jak gramy razem, staram się mu stworzyć sytuację. Robert jest legendą polskiej piłki i wiedział, że przyjdzie słabszy moment w reprezentacji. Jak będą słabsze wyniki, to zawsze kibice i dziennikarze będą uderzać w lidera i kapitana. Wiem, co on przeżywa – mówi skrzydłowy Pogoni Szczecin.

Zobacz również: Najgorsze eliminacje Lewandowskiego od lat. Nadchodzi zmierzch kapitana?

Komentarze