Goncalo Feio: Muszę i chcę być przykładem

Goncalo Feio został zaprezentowany na oficjalnej konferencji jako nowy trener Legii Warszawa. Portugalczyk odniósł się do swojej burzliwej przeszłości.

Goncalo Feio
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Goncalo Feio
  • Goncalo Feio został nowym trenerem Legii Warszawa
  • Portugalczyk zastąpił na tym stanowisku Kostę Runjaicia
  • Na konferencji były trener Motoru odniósł się do burzliwej przeszłości

Goncalo Feio nowym trenerem Legii. Mówi, że chce być przykładem

Wiele się działo w minionych godzinach w szeregach Legii Warszawa. We wtorek klub zwolnił Kostę Runjaicia, a na środowej konferencji prasowej oficjalnie zaprezentowano nowego szkoleniowca. Następcą Niemca został Goncalo Feio, czyli były trener Motoru Lublin.

POLECAMY TAKŻE

Goncalo Feio to znane nazwisko w polskiej piłce. Swoje trenerskie szlify Portugalczyk zbierał w Legii, Wiśle i Rakowie, zaś do niedawna pracował jako pierwszy szkoleniowiec Motoru Lublin. To właśnie na Lubelszczyźnie zrobiło się o nim głośno, gdy popadł w konflikt z zarządem.

Na konferencji prasowej Feio odniósł się do burzliwej przeszłości. Portugalczyk zapewniał, że chce być przykładem, oraz że bardzo się zmienił.

– Jestem człowiekiem, który popełnił błędy, jeden duży i tego nie zmienię. Poniosłem konsekwencje błędu. Wyciągam wnioski, najpierw wymagam od siebie, żeby potem wymagać od innych. Moja droga w Legii, po odejściu z niej i powrocie była bardzo ciężką pracą nad sobą, by być codziennie lepszym – mówił Feio, którego cytuje serwis Legia.net.

– Zdaję sobie sprawę, że na stanowisku, które teraz obejmuję, muszę i chcę być przykładem. Ciąży na mnie taka odpowiedzialność – przyznał Portugalczyk.

Czy Goncalo Feio dotrwa w Legii do końca sezonu 2024/2025?

Tak 66%
Nie 34%
61+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze